a

Yağmura Rağmen Altunay Esnafla

Belediye Başkanı Cahit Altunay, İstanbul’da etkili olan yağmura rağmen sokak sokak dolaşarak, 1 Kasım’da yapılacak olan seçimde partisine oy istedi. Altunay, 1 Kasım’da yapılacak seçimde AK Parti’nin yeniden tek başına iktidar olacağını söyledi.

 

Belediye Başkanı Cahit Altunay, seçim çalışmaları kapsamında Cebeci Mahallesi Çanakkale Şehitleri Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Yağmurlu havaya rağmen esnafı ziyaret etmeyi sürdüren Başkan Altunay, vatandaşın sorun ve taleplerini de yerinde dinleme fırsatı buldu.

CQoikD6VAAEKGXx

1 Kasım’da yapılacak genel seçimlerin çalışmasına hızlı bir giriş yapan AK Parti çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Belediye Başkanı Cahit Altunay’da seçim çalışmaları kapsamında Sultangazi’de yağan yağmura rağmen esnaf gezisine çıktı. Cebeci Mahallesi Çanakkale Şehitleri Caddesi’ni gezen Altunay, 1 Kasım seçimlerinde partisi için vatandaştan destek istedi.

CQokD9dU8AA0jM2

7 Haziran’dan sonra oluşan boşluklar nedeniyle vatandaşın AK Parti’ye yoğun ilgi gösterdiğini belirten Başkan Altunay, “1 Kasım seçimlerinden çok umutluyuz. Esnafları dolaşıyoruz ve halkımızla iç içeyiz. Nihayetinde AK Parti kadroları da halkın içinden yoğrulmuş, halkla iç içe olan insanlardır. Dolayısıyla biz kendimizi halkımıza yabancı hissettirmedik. Zaten bizim halkımıza anlatamayacağımız, ifade edemeyeceğimiz bir şey olmadığı için gönül rahatlığıyla halkımızın yanına gidiyoruz” dedi.

CQokD_6UYAA2EQe

CQokD9PUAAEqWBk

Tüm Yorumlar (1)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Okula Pankart Astılar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.