Neredeyse hergün demokratik haklar çerçevesinde Sultangazi’nin ölüm saçan Taş Ocaklarını protesto ediyorlar. “Tozdan ölmek istemiyoruz” diye haykırıyorlar. Seslerini yetkililere ulaştırmaya çalışıyorlar.
Taş Ocaklarının önünde hatıra fotoğrafı çekmek yerine, ölüm saçan taş ocaklarına karşı yetkililerin önlem almalarını istiyorlar.
Cebeci Mahallesi Sakinleri, piknik yapmak yerine, aileleriyle zaman geçirmek yerine bugün yine Taş Ocaklarını protesto ettiler. Mahalle sakinleri bir Pazar gününü daha “Tozdan ölmek istemiyoruz” diye geçirdiler. Cebeci Sosyal Tesisleri önünde bir araya gelen mahalle sakinleri yaptıkları yürüyüşle ölüm saçan taş ocaklarına bir kez daha dikkat çekmek istediler.
En güzel Kurbanlıklar Podyuma Çıktı
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.