a

Sultangazi Ülkü Ocaklarından 3 Mayıs Türkçülük Günü Kutlama Mesajı

Sultangazi Ülkü Ocakları Türkçülük Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

Sultangazi Ülkü Ocakları Başkanvekili Battal Türkhan imzasıyla yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi;   

 

“Türk milliyetçiliği tarihinin mihenk taşlarından olan ve Türk milliyetçileri için manası çok yüksek olan 3 Mayıs 1944 yılında Türk milliyetçilerinin başkaldırı günüdür.Türk milliyetçiliğinin filizlendiği 68 yıllık çınarın adıdır. Türkçülük Bayramı Mensubu olduğu milletten gurur ve onur duyduğunu haykıranların günüdür.Bu yolda cefa çekenlerin ,Türk olduğunu söyleyenlerin “Tabutluklardan” kalkarak haykıranların bize bahşettiği kutlu bir gündür.

 

Şöyle bir tarihe bakarsak, hatırlayacak olursak eğer; 3 Mayıs 1944 yılında zamanın devlet yöneticileri tarafından Sadece Türkçü oldukları ve Türk Milletini uyandırmaya çalıştıkları için yıllarca hapse mahkum edilen büyük Türkçüler Alpaslan Türkeş ve o dönemdeki arkadaşları H. Nihal Atsız, Reha Oğuz Türkkan, Hüseyin Namık Orkun, Zeki Velidi Togan gibi 23 Türkçü aydının çeşitli işkencelere maruz bırakılması olayıdır kısaca, Bu gün aradan 71 yıl geçmesine rağmen Ulu Türk milletinin yok edilmesi, tarihten silinmesi ve köle bir millet haline getirilmesi hala gerek iktidar dahilinde olanlar,gerek dış mihraklar ve iş birlikçileri, üzerinde yaşadığımız cennet vatan Anadolu’nun bir Türk yurdu olmaktan çıkarılması için her türlü entrika ve olayları tezgahlamaktan geri kalmamaktadırlar.

11198637_10205662756783644_1634416940_n

Yani senaryo aynı sadece aktörler değişik. Halbuki; 3 mayıs yedi düvele baş kaldırıştır.Türk milletinin var olma gücüdür.Dünya ya adalet ve güveni getirmenin en doğru anlatımıdır.Türk Milliyetçiliğinin ta kendisidir. Bugün de, Türkiye’yi gönülden sevmeyen ve hatta Türk soylu olmayan bazı kişilerce, bir Türk devleti olan Türkiye batağa sürüklenmektedir. Vatanseverler ve Türkçüler “ırkçı” ilan edilip, Türkler üzerinde oyunlar oynanmakta ve Başbuğ Atatürk‘ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti ayaklara altına düşürülmeye çalışılmaktadır. Unutulmasın ki, bu ülkede Türk gençleri,Türk Milliyetçileri,bizler olduğu müddetçe ve Başbuğ Atatürk’ün gerçek sevenleri var oldukça, Türkiye bir Türk Yurdu olarak kalacak, yönetimimiz de asla “şeyhlere, mollalara” ve emperyallere bırakılmayacaktır! Biz Türk gençleri ve Türk milleti varoldukça,

 

TÜRK’ün bayrağını dalgalandırmaktan asla vazgeçmeyeceğiz. Ne Mutlu Türk’üm Diyene!

 

Hepinizin ve Tüm Türk Milletinin 3 Mayıs Türkçülük ve Milliyetçiler gününü kutlar, saygılar sunarız.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Alkol şişede durduğu gibi durmadı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.