a

Sultangazi Kara Hazır

tedbirleri aldı. Meteorolojiden yapılacak kar yağışı ve buzlanma uyarılarını takip eden Sultangazi Belediyesi, kar küreme ve tuzlama ekiplerini karla mücadele çalışmaları için hazır bulunduruyor.

 

 

Sultangazi Belediyesi,  kar yağışına karşı tüm tedbirleri aldı. Meteorolojiden yapılacak kar yağışı ve buzlanma uyarılarını takip eden Sultangazi Belediyesi, kar küreme ve tuzlama ekiplerini karla mücadele çalışmaları için hazır bulunduruyor.

 

İlçede ana arterler ve sokakları trafiğe açık tutmak amacıyla  açık tuzlama araçları,  kar küreme-tuzlama araçları ve  iş makinelerini karla mücadele için hazır bulunduruyor. Öte yandan ara sokaklara daha rahat giriş yapabilmek için “Kar Faresi” adı verilen  araçlarla kar küreme çalışması yapılacak.

 

Karla mücadele çalışmalarında Fen İşleri Müdürlüğü’nden toplam 92 personel görevlendirildi. Park Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı arazi ekipleri de karla mücadele çalışmalarında görev yapacak.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) ile sürekli irtibat halinde olan Sultangazi Belediyesi, 2 vardiya halinde 24 saat aralıksız olarak hizmet verecek.

 

Ayrıca konuyla ilgili şikayet ve öneriler Sultangazi Belediyesi Çağrı Merkezine 444 23 32 no’lu telefonla ya da [email protected] internet adresine iletilebilecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

İstanbul Valiliği’nden kar uyarısı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.