a

Samsung Galaxy A tüketicilerin beğenisine sunuldu

Galaxy A (2016) serisi sunduğu eşsiz tarzı, üstün performans ve kullanıcıların kendilerini mükemmel bir şekilde ifade etmesini sağlayan gelişmiş özellikleri ile raflardaki yerini aldı.

 

Samsung Electronics, birinci sınıf tasarım, üstün iletişim teknolojileri ve gelişmiş kamera özelliklerine sahip Galaxy A (2016) akıllı telefonlarını Türkiye’deki kullanıcılarının beğesine sundu. Samsung’un yenilikçi tasarım ve teknolojisi ile donatılan Galaxy A (2016), tüketicilere kendilerini üç farklı ekran boyutu seçeneğinde etkili bir şekilde ifade etme fırsatı sunuyor:

  • 5,5 inç A7
  • 5,2 inç A5
  • 4,7 inç A3

 

Samsung, Türkiye’deki tüketicilerin geri bildirimleri ve ihtiyaçlarından ilham alan sürekli inovasyon anlayışından asla vazgeçmiyor. Galaxy A serisinin tanıtımıyla birlikte, tüketici geri bildirimlerini önceki Galaxy A modelleri geliştirilmek üzere kullanıldı. Böylece şık tasarım ve günlük yaşama uygun üstün performans bir araya gelerek Türkiye’deki tüketicilere iyi düşünülmüş, etkili iyileştirmeler sunuldu. Ayrıca Türkiye’deki kullanıcıların merakla beklediği 4.5G teknolojisine uyumlu Samsung akıllı telefon ürün portföyü de genişletildi.

 

Galaxy A (2016), yeni Samsung Galaxy tasarım geleneğini sürdürerek metal ile camın birleşimiyle, en üst seviyede uyum ve birinci sınıf bir tasarıma sahip. Galaxy A (2016), daha ince gövde yapısı ile kolayca ele oturuyor.

 

En karanlık ortamlarda bile en iyi fotoğraf kalitesi

 

Eşsiz tasarımının yanı sıra Galaxy A, hem parlak hem de net fotoğraf ve videolar için gelişmiş bir kamera sistemi ile dikkat çekiyor. Bu gelişmiş sistem, fotoğraflarda bulanıklığı önlemek için Optik Görüntü Sabitleme (OIS) teknolojisini ve karanlık ortamlarda en iyi fotoğraflar için hem ön hem de arkada F1.9 lens barındırıyor.

 

Üstelik Samsung’un “Hızlı Başlat” özelliği sayesinde, ana sayfa düğmesine tıklandığında kamera bir saniyeden kısa bir sürede açılıyor. Tüketiciler; Wide Selfie, Palm Selfie ve Güzelleştirme Efektleri gibi özelliklerle en iyi selfie’lerini de çekebiliyorlar.

 

Hızlı şarj özelliği ile kesintisiz kullanım

 

Özellikle sosyal medyada çokça vakit geçiren kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen Galaxy A (2016) serisini sunduğu “Hızlı Şarj” özelliğiyle**, her zamankinden daha kısa sürede şarj etmek mümkün. Bu özellik sayesinde pili; 30 dakikada %50, 100 dakikadan kısa süre içinde ise %100 dolu hale getirilebiliyor.

 

4.5G teknolojisi ile 4 kat daha hızlı internet

 

İnternet kullanımı ve veri indirme hızında gözle görülür bir fark yaratan 4.5Ğ teknolojisini*** sunan Galaxy A (2016) serisi ile kullanıcılar videoları takılmadan izleyebilecek, sosyal medyada dilediklerince paylaşım yapabilecekler. İndirmek istedikleri uygulama ve verilere 4 kat daha hızlı bir şekilde sahip olabilecekler. Galaxy A (2016) serisi ayrıca “Parmak İzi Tarayıcısı” teknolojisi* ile tüketicilerin kişisel verilerini güvence altına almasını da sağlıyor.

 

Samsung Galaxy A7 (2016) 1799 TL, Galaxy A5 (2016) 1599 TL, Galaxy A3 (2016) ise 1249 TL’den tüketicilerle buluşuyor. Detaylar ve ürün resimleri içinwww.samsungmobilepress.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

*OIS Optik Görüntü sabitleyici ve parmak izi tarayıcı özellikleri, Galaxy A3 modelinde yoktur.

 

**Hızlı şarj özelliği ilgili ürünün kutusundan çıkan şarj cihazı ile kullanıldığında geçerlidir. Galaxy A3 modelinde yoktur.

 

***4.5G teknolojisini Galaxy A5 ve A7 modelleri 300 megabit/sn’ye kadar(Kategori6),Galaxy A3 modeli ise 150 megabit/sn’ye kadar (Kategori 4) desteklemektedir.

 

Samsung Electronics Hakkında

 

Samsung Electronics olarak yenilikçi fikirler ve teknolojilerle dünyaya ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyoruz. TV, akıllı telefon, giyilebilir cihaz, tablet, dijital fotoğraf makinesi, video kamera, yazıcı, tıbbi cihaz, ağ sistemleri, yarı iletkenler ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyoruz. Dijital Sağlık ve Akıllı Ev sistemleri gibi alanlarda geliştirdiğimiz çözüm ve teknolojilerle, birbirleri ile bağlantı kurarak bilgi paylaşımı yapabilen akıllı cihazlar sistemi “Nesnelerin Interneti”ne de yön veriyoruz. Yıllık cirosu 196 milyar dolar olan şirketimizin, 84 ülkede 319.000 çalışanı bulunuyor. Samsung’un resmi blog’una global.samsungtomorrow.com, şirketimiz ile ilgili daha fazla bilgiye www.samsung.com.tr, yürütmekte olduğumuz sosyal sorumluluk projeleri ve sponsorluk    çalışmalarına www.samsungsosyalsorumluluk.com, işitme engellilere özel görüntülü çağrı merkezi hizmetimize ise www.samsungduyaneller.comadreslerinden ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy A-

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Heyecanım düştüğü an burada durmam

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.