a

Murat Başesgioğlu Resmen Açıkladı

Emin Haber’in geçtiğimiz gün gündeme getirdiği “Murat Başesgioğlu aday olmayacak” haberimizin ardından bugün MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu “1 Kasım’da yapılacak 26. Dönem Milletvekili seçimlerinde aday olmamaya karar verdim.”açıklamasında bulundu.

 

İŞTE O HABER…

 

İlk olarak Emin Haber’in duyurduğu konu ile ilgili Murat Başesgioğlu bugün bir açıklama yayınlayarak, aday olmayacağını doğruladı.

 

Ülke ve millet bütünlüğünün büyük bir tehdit altında bulunduğu, her gün vatan evlatlarının şehit verildiği olağanüstü bir dönemden geçildiğini ifade eden Başesgioğlu, şu değerlendirmelerde bulundu:

 

“Bu acı gerçek, seçim ve seçim sonuçlarının çok önüne geçmiştir. Milletimiz sorumluluk sahibi herkesten, bu kötü gidişatın durdurulmasını talep etmektedir. Şahsımın yeni dönem milletvekilliği adaylık konusunda ise hem 7 Haziran seçimlerinde verdiğimiz son kez aday olma sözümüze sadık kalmak, hem de yeni gelişen şartlar ışığında bir değerlendirme yapma zarureti doğmuştur. Yaptığım değerlendirmeler ve partimiz genel merkez yöneticileriyle gerçekleştirdiğim görüşmeler sonucunda, 1 Kasım’da yapılacak 26. Dönem Milletvekili seçimlerinde aday olmamaya karar verdim. Seçimlerin tüm siyasi partilerimize, aday arkadaşlarımıza ve milletimize hayırlı olmasını temenni ederim. Bir kez daha devlet ve milletimizin bekası için inandığımız ülkü ve ilkeler ışığında, milletimizin hizmetinde olmaya devam edeceğimi ifade ederim.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Evinde İntihar Etti