a

Cübbeli Ahmet Hoca: Beni buradan çıkarın

Fuhuş amaçlı organize suç örgütünü azmettirmek ve fuhuşa aracılık etmek suçlamasıyla tutuklanan Ahmet Mahmut Ünlü,cezaevinden mesaj gönderdi.

“MESAJIMI BAŞBAKANLIĞA İLETİN”

Kamuoyunda Ahmet Mahmut Ünlü olarak bilinen Cübbeli Ahmet, kendi internet sitesinde yayınlanan mesajında “Bedenim zayıf düştü. Bana bir iyilik yapılacaksa şimdiden yapılması gerekir” dedi. Mesajının Başbakanlığa ulaştırılmasını isteyen Cübbeli, çıktıktan sonra da emniyet, yargı ve hükümet gibi kurumların aleyhine konuşmayacağını söyledi.

İNTİKAM DUYGUSUYLA HAREKET ETMEM

Cübbeli Ahmet Hoca, “Şimdi bu kadar Ümmet meselesi varken özellikle Fillistin'deki Müslümanlar bu kadar zor durumdayken, benim nefsî meselemi öne çıkarıp intikam duygusuyla hareket etmem asla bağlı bulunduğum tasavvuf yoluna yakışmaz.” diye de ekledi.

“ARAP ÖLDÜKTEN SONRA PİLAVI GÖĞSÜNE DÖK”

Cübbeli'nin açıklamaları şöyle: “Kardeşler gerçekten bedenim çok zayıf düştü. Bu iş uzarsa veya ağır bir ceza söz konusu olursa ben artık çıktıktan sonra pek hizmet edecek kuvvet bulamayacağımı düşünüyorum. 'Arap öldükten sonra pilavı göğsüne dök' diye bir laf vardır. Bu yüzden bana bir iyilik yapılacaksa şimdiden yapılması gerekir. Ben çıktıktan sonra da emniyet, yargı ve hükümet gibi kurumların aleyhine konuşup; vatana ve millete hizmet eden, terörle ve diğer tehlikelerle uğraşan bu kurumları yıpratacak hiçbir beyanda bulunmayacağıma dair Allah (Celle Celaluh)'a söz veriyorum, sizleri de şahit tutuyorum. Çünkü bu kurumların yıpranması diğer terör odaklarına fırsat verebilir. Bu yönde ifadeler kullanmaktan sizleri de sakındırıyorum. Özellikle bazı İslami grupların hala İran etkisiyleSuriye'deki Nusayrî rejimi desteklediklerini duyuyorum; Ehl-i Sünnet'eyardım eden bir hükümetin, ayrıca Arakan'daki Müslümanlara yardım eliuzatması hasebiyle, bizim onları yıpratmamamız gerektiğinigöstermektedir. Şimdi bu kadar Ümmet meselesi varken özellikleFillistin'deki Müslümanlar bu kadar zor durumdayken, benim nefsîmeselemi öne çıkarıp intikam duygusuyla hareket etmem asla bağlıbulunduğum tasavvuf yoluna yakışmaz.”

VASİYETİNİ AÇIKLADI

Beni seven sizlerin de bu yolu tutmasını, kurumları yıpratacak ifadelerdensakınmanızı, Ümmet şuuruyla hareket edip nefsimizi geri planda tutmamızı, bir takım haksızlıklara uğramışsakta 'Sabredip affedenin ecri Allah'a aittir' Ayet-i Kerime'siyle amel etmemizi, kendime de, sizlere de vasiyet ediyorum. Artık benim bu vasiyetimi duyduktan sonra her kim değiştirirse, bunun vebali değiştirenlere aittir. Allahu Teala hakkıyla işiten, hakkıyla bilendir.

“BERAATİMİ İSTEYİN”

Bu vesileyle sizlerden kalıcı bir rahatsızlığa tutulmadan önce, tahliye olmam ve beraat almam için rica ve istirhamlarınızı hürmet ve saygı içeren bir dille, benim sizin katınızdaki önemimi bildirerek başbakanlık sitesine ulaştırmanızı ve bu hususta çok gayretli olmanızı, üzerinizde bulunan ilim hakkı hürmetine hepinizden Allah (Celle Celaluh) rızası için istiyorum. Yarın çok geç olabilir; her işten önce bu çalışma içerisinde olmanız, Ümmetimize hizmet etmemiz için çok faydalı olacaktır. Her kimin bunda bir katkısı olursa, ölünceye kadar bana nasipolacak tüm hizmetlerde ortağım olacak ve ahirette nasibini alacaktır. Allahu Teala hepinizi tesirli tebliğlerde bulunmaya muvaffak eylesin.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Kasa Hırsızlığıyla Suçlanan 6 Kişi Tutuklandı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.