a

Bu Üçlü Neden Biraraya Geldi?

CHP İlçe Başkanı Ali Boztaş, İlçe Başkan Yardımcısı Selma Taştekin ve Mustafa Tiryakioğlu’nun sürpriz görüşmesi.

 

7 Haziran genel seçimlerinden sonra Cumhuriyet Halk Partisi tüm il ve ilçelerde kongreye gitme kararı almış ve kongre takvimi 15 Ağustos- 6 Eylül olarak açıklamıştı. Kongre takviminin açıklanmasından sonra CHP Sultangazi İlçe Örgütü’nde de demokrasi yarışı başlamıştı.

 

Sultangazi’de ilk olarak Av. Mustafa Tiryakioğlu CHP İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıklamıştı. CHP 22-23 Ağustos’ta 3 mahalle’de delege seçimi yapmış, bu mahallelerden Sultançiftliği ve 50. Yıl Mahallesi’nde sandıktan İlçe Başkan adayı Mustafa Tiryakioğlu’nun listeleri çıkmıştı.

 

Koalisyon görüşmelerinin olumsuz geçmesinden sonra alınan erken seçim kararından sonra, CHP’de kongre süreçlerinin iptal edildiğini açıkladı. 2 Kasım’a ertelenen kongre sürecine rağmen Sultangazi’de kongre heyecanı devam ediyor. CHP İlçe Başkan Yardımcısı Ali Boztaş, İlçe Başkan Yardımcısı Selma Taştekin ve İlçe Başkanlığına aday olan Mustafa Tiryakioğlu Altınser Restaurant’ta Emin Haber objektiflerine yansıdılar.

ali boztaş-selma taştekin-mustafa tiryakioğlu-1

Oldukça hararetli bir görüşme içerisinde olan üçlü 2 Kasım’da yeniden başlayacak olan kongre sürecini konuştular.

 

Emin Haber objektiflerine yakalanan üçlü, sorularımızı da cevapsız bıraktılar.

IMG_1223

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

ÇİĞDER’den Sait Aybak’a Tam Destek

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.