a

Bilgi Yarışması Ödülleri Dağıtıldı

İlim Yayma Cemiyeti Sultangazi Şubesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen “Kitap Okuma ve Bilgi Yarışması”nda dereceye giren öğrencilere ödülleri dağıtıldı.

 

İlim Yayma Cemiyeti Sultangazi Şubesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde lise öğrencileri arasında düzenlenen “Kitap Okuma ve Bilgi Yarışması”’nda dereceye girenlere ödülleri törenle dağıtıldı. Sultangazi Belediyesi Nikah ve Düğün Sarayı’nda yapılan ödül törenine Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir, İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Fevzi Dülger,  akademisyenler ile öğrenciler katıldı.

 

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, İstanbul’un fethinin 561. Yıldönümünü kutlayarak başladığı konuşmasında, “Sultangazi’de okuyan bir gençliğin oluştuğunu görmek bizleri sevindiriyor. Fatih Sultan Mehmet’in görmeyi isteyeceği bir İstanbul’da yaşıyoruz” diye konuştu. Sultangazi Belediyesi’nin eğitime yönelik çalışmaları hakkında da bilgiler veren Başkan Altunay, başarılı ortaokul ve lise öğrencilerini yurtiçi ve yurtdışı gezileriyle ödüllendirdiklerini söyledi.

 

Programda İlahiyatçı yazar Ahmet Saban’ın Temel Dini Bilgiler kitabını okuyan öğrenciler arasında yapılan bilgi yarışmasında dereceye girenlere ödülleri dağıtıldı.

 

Yarışma sonucunda Sultangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde okuyan Derya Şahin, Sultangazi Atatürk Lisesi’nden Emrah Sülük ve Sultangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Kübra Durmuş dereceye girerek ödül aldı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

‘Allah CC’ Twitter hesabı için 15 ay hapis

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.