a

Yusuf Özel; Polislerin şartları iyileştirilmeli

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, Polis Haftası nedeniyle bir basın açıklaması yayınlayarak, tüm polislerin şartlarının iyileştirilmesi gerektiğini söyledi.

 

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, Polis Haftası nedeniyle bir basın açıklaması yayınladı. Polislerin zor şartlar altında çalıştıklarını ifade eden Özel, “Onların haklarını koruyup gözetecek yegane parti MHP’dir” dedi.

 

Özel, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

 

SON DERECE DEĞERLİLER

 

“Canımızın malımızın güvenliğini ve asayişini muhafaza etmek için gece gündüz demeden çalışan polislerimiz, devletimiz ve milletimiz arasındaki en önemli köprülerden biridir. Toplumumuzun refahını bozmak isteyenler ve ülkemizin bütünlüğünü hazmedemeyenlerle, dur durak bilmeden mücadele eden polislerimizin ifa ettikleri vazifeler kuşkusuz ülkemiz için son derece değerlidir. Yeri geldiğinde ailelerinden ayrı, yeri geldiğinde ise zor şartlar altında kalarak görevlerinin başında olan polislerimiz her yerde ve her zaman milletimizin yardımına koşmakta, vatandaşlarımızı her türlü belalardan ve illetlerden uzak tutmak için elinden geleni yapmakta, vatanımızın zararına faaliyetlere engel olmakta, milletimizin yasal kurallar içerisinde yaşaması için çalışmaktadır. 1845 yılında kurulan emniyet teşkilatımız dürüstlüğü ve adaleti amaç edinerek hukukun üstünlüğüne dayanan hizmetleri takdire şayandır.

 

ŞEHİTLER UNUTMADI

 

Türk polis teşkilatının kuruluşunun 170. yılında başta ilçemizde hizmet veren polislerimiz olmak üzere bütün polislerimizin polis haftasını kutlar, vazifesi başında şehadet mertebesine ulaşan şehit polislerimize rahmetle anar, gazilerimize ve emekli olan polislerimize üstün hizmetlerinden dolayı teşekkürü bir borç biliriz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak polislerimizin sorunlarının çözümünde sosyal haklarının iyileştirilmesinde bütün çabaları gösterdiğimizden ve bundan sonra da her zaman polislerimizin yanında olacağımızdan herkesin emin olmasını istiyorum.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Sultangazi Saadet Polise Gül Verdi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.