a

Tunçbilek'ten Kandil Mesajı

Mesajında Regaip Kandili'nin Üç Aylar'ın başlangıcı ve Ramazan-ı Şerif'in müjdecisi olduğuna dikkat çeken Ramazan Tunçbilek, bu aylarda sevgi, saygı ve yardımlaşma duygularının zirveye çıktığını ifade etti.


 


Sultangazi Platformu ve İSAD Başkanı Ramazan Tunçbilek, “Bu gece ile artık, bolluk, bereket, iyilik ve sevginin kalbe dolduğu Üç Aylara ulaşmış ve de onbir ayın sultanı Ramazan'ın gölgesini üzerimizde hissetmiş bulunuyoruz. İnsanların birbirine karşı daha hoşgörülü ve saygılı davrandığı bu ayların toplumumuzda var olan iç huzur ve kardeşliği daha da pekiştireceği kanaatindeyim. Recep, Şaban ve Ramazan aylarında insanların Allah'a yaklaşma gayretleriyle birlikte yardımlaşma ve dayanışma faaliyetleri de artar” dedi.


 


Regaip Kandili'nin aynı zamanda Rabbimizin rahmet ve ihsanının bollaştığı bir gece olduğunu belirten Sultangazi Platformu ve İSAD Başkanı Ramazan Tunçbilek, bu gece her zamankinden daha fazla Cenab-ı Allah'a yaklaşma gayretinde bulunulması gerektiğini kaydederek, “Ümit ediyor ve inanıyoruz ki, Regaip Kandili'nde yapılan dualar kabul olunur. Cenab-ı Hakk kullarına bu gece engin rahmetiyle mukabele eder. O nedenle bu kandil vesilesi ile kendimiz, ailemiz, ülkemiz ve tüm insanlık için hayırlar temenni etmeliyiz. Ben de en içten duygularımla Sultangazili hemşerilerimizin ve tüm Müslümanların kandillerini tebrik ediyor, ilçemiz, ülkemiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Öldürülen Kadının Katili Komşuları Çıktı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.