a

Tesettür Giyimin Vazgeçilmezi: ESTETHİC

Sultan OĞUZ/ Sultangazi’nin en iyi tesettür giyim mağazası ESTETHİC Giyim tesettür giyim alanında en iyi ürün ve hizmetlerin sunulduğu bir mağaza. İnsan ESTETHİC Giyim mağazasını gezince gardırobunu değiştirmek, yenilemek istiyor.

 

Birbirinden farklı tesettür giyim seçenekleri sunan ESTETHİC Giyim’e gidin ve kendinizi biraz şımartın!

Son günlerde tesettürlü bayanlar tarafından beğenilen bir mekan haline gelen, tesettürlü bayanlar için özel olarak tasarlanan kıyafetler rahat, şık ve muhafazakar kesime uygun model ve kesimlere sahip ESTETHİC Giyim bir muhafazakar bayanın aradığı tüm özelliklere sahip marka olma yolunda ilerliyor. Ayrıca ESTETHİC Giyim’de sıcak yaz günleri için terletmeyen, buruşmayan özel kumaşlardan tasarlanan kıyafetler de ilgi görüyor. Özellikle sıcak yaz tatillerinde büyük rahatlık sağlıyor.

Tesettürlü kadınların vazgeçilmez mekanı haline gelen ESTETHİC Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Sirkeci müşterilerin büyük ilgisiyle karşılandıklarını bildirdi. 2014 yılına yeni hedeflerle girdiklerini belirten Sirkeci, yıl içerisinde Sultangazi’nin birçok mahallesi’nde yeni şubeler açarak geniş müşteri kitlesine ulaşamayı hedeflediklerini söyledi.

Sultangazi’de tesettür giyimin adresi olduklarını ifade eden Kemal Sirkeci, “Sultangazi’nin yanı sıra İlçe dışından çok sayıda müşterimizin olması bizi mutlu ediyor. Mağazamızdan tesettür giyimin öncü markalarından almak için Arnavutköy, Gaziosmanpaşa, Bayramapaşa ve Esenler’den gelen müşterilerimiz var. Bu sayı her geçen gün artıyor” şeklinde konuştu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Sultangazi Lütuf Can Et