a

Suzan Dağlar Civan’dan 14 Ağustos Mesajı

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Ak Parti’nin 15. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında, AK Parti’nin var oluş gayesinin millet ve millete hizmet olduğunu ifade etti. Civan mesajında, AK Parti’nin 15’inci kuruluş yıl dönümünde büyük bir onur ve gurur yaşadıklarını belirtti.

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, 14 Ağustos 2001 tarihli partisinin kuruluş yıldönümü ile ilgili bir mesaj yayımladı. Civan yayınladığı mesajda; “Türk siyaset tarihine 15 yıl önce bugün ‘merhaba’ diyen AK Parti, 15 yılın 14 yılını millete hizmet ederek sürdürüyor. Hiç bir siyasi partiye nasip olmayan başarılara imza atan AK Parti, milli ve manevi değerlerin ışığında Türk siyaset tarihine yeni bir vizyon kazandırmıştır. Kurulduğu 14 Ağustos 2001 tarihinden bugüne, çeşitli engellemelere rağmen milletin desteği ile yoluna her geçen gün başarı grafiğini yükselterek devam eden AK Parti, milletin değerleri ile örtüşen, sorunlara çözüm odaklı yaklaşan bir anlayışla Türk milletinin desteğini yeni rekorlarla almaya devam etmektedir. Bu durum, Türk siyaset tarihinde sadece AK Parti’ye nasip olmuştur. Uyguladığı ekonomik, sosyal, kültürel ve hizmet politikaları ile Türkiye’ye çağ atlatan AK Parti, Türkiye’yi 2023 hedefleri ile hizmet yoluna devam etmektedir. Ülkemiz, AK Parti’nin 14 yıllık iktidarı ile birlikte dünyada Gündemi belirlenen değil, gündem belirleyen ülke konumuna gelmiştir. Türkiye, AK Parti iktidarları ile hızla büyüyen bir ülke konumuna gelmesi, dünya ülkelerinin gözünü ülkemize çevirmiştir. Mazlumların umudu olan Türkiye, emperyalist ve kapitalist ülkelerin de endişelenmelerine neden olmuştur. Bu endişelerin en belirgin örneği, 15 Temmuz 2016 Cuma gecesi dış mihrakların desteğini alan Fethullahçı Terör Örgütü tarafından darbe girişimi ve bir kalkışma ile gözler önüne serilmiştir. AK Parti’yi milletimizle birlikte kuran Kurucu Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Genel Başkan Binali Yıldırım’ın dik duruşu ve milletimizin darbecilere karşı duruşu, ülkemizi büyük bir kaostan, büyük bir işgalden kurtarmıştır. Milletimiz, milli iradeden ve demokrasiden yana tavır almıştır. Milli iradeden ve demokrasiden yana olan, mensubu olmaktan büyük onur duyduğum AK Parti’ye bundan önce olduğu gibi bundan sonra da desteklerini esirgemeyeceklerine inandığım yüce Türk milletini bir kez daha kutluyorum. AK Parti’nin var oluş gayesi millettir, millete hizmettir. Bu duygu ve düşüncelerle AK Parti’nin 15. kuruluş yıl dönümü, milletimize, ülkemize ve partimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Sultangazi’den Yüzlerce Genç Kahraman Askeri Ziyaret Etti

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.