a

Sultangazispor Kulüp Başkanı Osman Cengiz’in Kandil Mesajı

Sultangazispor Kulüp Başkanı Osman Cengiz, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Osman Cengiz, Miraç Kandili’nin İslam alemine, insanlığa ve ülkemize kardeşlik, mutluluk, huzur ve bereket getirmesi temennisinde bulundu.

 

Sultangazispor Kulüp Başkanı Osman Cengiz, Miraç Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında, “Bir Miraç Kandili’ni daha idrak etmenin mutluluğu ve manevi huzuru içerisindeyiz. Miraç, bir yükseliştir. Miraç, Peygamber efendimiz Hz. Muhammet (SAV)’in mukaddes ve manevi yolculuğudur. Miraç her şeyden önce başta Peygamber efendimiz Hz. Muhammet (SAV) olmak üzere her mümin için manevi terfi, Allah ile buluşma ve insani sorumluluk üstlenmektir. Müslümanlar olarak bu önemli gecede Peygamberimiz (SAV)’in mukaddes ve manevi yolculuğunu iyi anlama ve anlatmanın yanı sıra insani sorumluluğumuzu yeniden gözden geçirme adına önemli bir gün ve gecedir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm ülkemizin, milletimizin, Türk ve İslam aleminin mübarek Mirak Kandili’ni kutlar, bu gecenin kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini Yüce Allah’tan Niyaz ederim” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Cumhurbaşkanı Erdoğan Final Programına Katılıyor

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.