a

Sultangazililer Ak Parti Mitingine Yoğun İlgi Gösterdi

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ile birlikte Sultangazi Ana Cadde'de 'Ak Parti' için protokol konuşması ardından da seçim otobüsüyle ilçe turu yapmayı planlıyordu. Cuma namazı sonrası Sultangazi Merkez Camii'nde planlanan konuşma yoğun yağmura rağmen konuşmalar iptal olmadı. Platform üzerinden vatandaşlara seslenen Ekrem Erdem “Meselenin hırsızlık, yoksulluk olmadığı belli. Bunlar bahane. Hırsızlık ve yolsuzluk olsa bu kadar hizmet olabilir mi? Sağlıkta, eğitimde, ulaşımda, yardımda yapmış olduklarımızı teker teker anlatacak değilim. Ama dünyada yoksullara yardım yapan 4'üncü sıraya gelen ülke olduk. En iyi dersi sizlerin vereceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.

İlçenin sürekli gelişim içerisinde olduğunu söyleyen Başkan Altunay, “Şu önümüzden geçen tramvay tarih oluyor. Edirnekapı'dan Malkoçoğlu'na değil, Vezneciler'den, Kapalıçarşı'dan başlıyor, dünyanın en büyük havalimanına kadar gidiyor. Aynı zamanda hayvanlarımızı da unutmadık. Hayvanat bahçesi de yapıyoruz ilçemize. Her tarafta hizmet vermeye devam ettik, devam edeceğiz” diye konuştu.

Tüm Yorumlar (1)
  • sultangaziden
    10 yıl önce
    0 0

    hayvanat bahçesi hayvanlara yapılan bir hizmet değildir tam tersine hayvanları doğal yaşam alanlarından alıp hapsetmektir. keşke unutsaydınız.sürç-ü lisan olmuş hayvanlarımızı da unutmadık denmiş . hayvanat bahçesini de unutmadık demeliydi. gerçi sultangazililer bu saatten sonra hayvanat bahçesini de istemiyor artık bu da önmeli

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Sultangazi Saadet'e sabotaj

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.