a

Sultangazi’den Siirt’e kitap desteği

Sultangazi ilçesinde bulunan Esentepe ve Aydın Uçkan İlkokulunda öğretmen ve öğrenciler tarafından toplanan kitaplar, Siirt’teki köy okullarına dağıtılmak üzere Siirt Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne gönderildi.

Siirt Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İdris Yolbaş, köy okullarının kitap ihtiyacının karşılanması amacıyla gönderilen kitapları aldıklarını söyledi. Kitapların daha önce Siirt’te görev yapan bir öğretmenin girişimleriyle toplandığını ifade eden Yolbaş, “Şu anda Esentepe İlkokulunda görev yapan sınıf öğretmeni İbrahim Akın’ın girişimleriyle toplanan kitaplar bize ulaştı. Sultangazi’deki okullarımızın duyarlılığından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bu kitapları okulumuzda öğrencilerin seviyelerine göre sınıflandırıp, belirleyeceğimiz ihtiyaç sahibi köy okullarında eğitim gören öğrencilerimize dağıtacağız” dedi. fft81_mf2929851

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Zekeriya Öz ve 3 savcı görevlerinden uzaklaştırıldı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.