a

Sultangazi’de O Öğrenciler Gözaltına Alındı

Sultangazi Çok Programlı Lisesi’nde PKK şarkısı ve terörist başı Abdullah Öcalan sloganları eşliğinde halay çeken öğrenciler bu sabah polis tarafından gözaltına alındı. Öğrencilerin halay çektiği video sosyal medyada paylaşılmaya başladığı günden itibaren yoğun tepki aldı. Tepkiler sonucunda gözaltına alınan öğrencilerin emniyette ki sorguları devam ediyor. Halay çeken bir grup öğrenci terörist başı Abdullah Öcalan sloganları attığı video kısa sürede binlerce kişi tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

PKK Şarkısı Eşliğinde Halay Çeken Öğrenciler.. TIKLAYIN

IMG_1422

Haberin duyulmasından kısa bir süre sonra yine Sultangazi’de başka bir lise de PKK şarkısı eşliğinde halay çekilen video paylaşıldı.

Sultangazi Çok Programlı Lisesi’nde PKK şarkısı ve terörist başı Abdullah Öcalan sloganları eşliğinde halay çeken öğrencilerin yankıları sürerken, Sultangazi Atatürk Lisesi’nde çekildiği iddia edilen bir video ortaya çıktı.

Sultangazi Atatürk Lisesi’nde çekildiği iddia edilen videoda bir grup öğrenci sınıfta PKK şarkısı söyleyerek halay çekiyorlar.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Mesaiye saygı duruşu ve dua ile başladılar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.