a

Sultangazi Karla Mücadeleye Hazır

Meteorolojiden yapılan kar yağışı uyarılarına karşı hazırlıklarını tamamlayan Sultangazi Belediyesi, ilçede herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için gerekli tüm tedbirleri aldı.

Sultangazi Belediyesi, ana arterler ve sokakları trafiğe açık tutmak amacıyla 3 açık tuzlama aracı,  6  kar küreme ve tuzlama aracı ve 6 adet iş makinesini karla mücadele için hazır bulunduruyor. Ayrıca Fen İşleri Müdürlüğü’nden 30 personel ile birlikte Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden 200 kişilik ekip, karla mücadele çalışmalarında görev yapacak.

Ayrıca ara sokaklara daha rahat giriş yapabilmek için kar faresi adı verilen 10 araçla kar küreme çalışmaları yapılacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) ile sürekli irtibat halinde olan Sultangazi Belediyesi, 2 vardiya halinde 24 saat aralıksız olarak hizmet verecek.

Ayrıca konuyla ilgili şikayet ve öneriler Sultangazi Belediyesi Çağrı Merkezine 444 23 32 no’lu telefonla ya da [email protected] internet adresine iletilebiliyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Nurettin Narin'den Taziye Mesajı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.