a

Sultangazi Belediyesi’nden Öğrencilere Sömestr Etkinlikleri

Her gün farklı etkinliklerin yer alacağı programlarda birbirinden ünlü isimler, öğrencilerle buluşacak. Oyuncu Yavuz Seçkin’in stand-up gösterisinin yer alacağı etkinliklerde şair İbrahim Sadri şiir dinletisi sunacak. Ekranların sevilen ismi Bonus Hoca Süleyman Bedelioğlu’nun da katılacağı programlarda kukla şov, illüzyon, palyaço ile çizgi animasyon ve sinema gösterimleri de bulunuyor.

Sultangazi Belediyesi, öğrencilerin sömestr tatilinde eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak etkinlikler düzenliyor. 25 Ocak Pazartesi günü başlayacak etkinlikler ile birbirinden ünlü isimler Sultangazili çocuklar ile buluşacak. Sultangazi Belediyesi Nikah Salonlarında düzenlenen etkinlikler oyuncu Yavuz Seçkin stand-up gösterisi ile başlayacak.

Şair İbrahim Sadri’nin şiir dinletisinin yer alacağı etkinliklere ekranların sevilen ismi Bonus Hoca Süleyman Bedelioğlu da sohbetleriyle  katılacak. kukla şov, illüzyon, palyaço gösterilerinin yer alacağı programlarda ayrıca çizgi animasyon ve sinema gösterimleri de yapılacak.  Pamuk helva, patlamış mısır, Osmanlı macunu ve yüz boyama gibi aktivitelerin de yer alacağı etkinlikler, sömestr tatili boyunca Sultangazili öğrencilere ücretsiz olarak sunulacak.

ETKİNLİK TAKVİMİ

TARİH PROGRAM BAŞLAMA SAATİ YER PROGRAM ADI
25.01.2016 PAZARTESİ 19:00 SULTANGAZİ BELEDİYESİ NİKAH SALONU Yavuz SEÇKİN                            (Stand Up)
27.01.2016 ÇARŞAMBA 19:00 SULTANGAZİ BELEDİYESİ NİKAH SALONU İbrahim SADRİ                       (Şiir Dinletisi)
29.01.2016      CUMA 14:00 SULTANGAZİ BELEDİYESİ NİKAH SALONU Bonus Hoca                            Süleyman BEDELİOĞLU
01.02.2016 PAZARTESİ 14:00 SULTANGAZİ BELEDİYESİ NİKAH SALONU Kukla Şov + İllizyon + Pamuk Helva, Patlamış Mısır, Osmanlı Macunu, Palyaço Yüz boyama
03.02/2016 ÇARŞAMBA 13:00 SULTANGAZİ BELEDİYESİ NİKAH SALONU ÇİZGİ ANİMASYON SİNEMA                                            KUNGU FU PANDA 2
15:00 SULTANGAZİ BELEDİYESİ NİKAH SALONU SİNEMA                                            BENİM ADIM KHAN

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

İstanbul’da Yine Kar Var! O Üç Gün Fena Bastıracak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.