a

Nevzat Yılmaz İstifa Etti

12 yıldır Sultangazispor Kulübü başkanlığı görevini yürüten Nevzat Yılmaz kulüp başkanlığından istifa etti. Yaptığı basın açıklamasıyla kulüp başkanlığından istifa ettiğini açıklayan Nevzat Yılmaz, basın toplantısını kulüp binası yerine bir inşaat firmasında yaptı. Kulüp binasının anahtarlarının kaybolduğundan dolayı inşaat firması bürosunda açıklamayı uygun gördüğünü söyleyen Yılmaz şunları kaydetti;

“12 yıldır sürdürdüğüm Kulüp Başkanlığını sağlık sebepleri nedeniyle bırakıyorum. Her zaman takımımızın yanındayım. Umuyorum ki bu kan değişikliği takımımıza lampiyonluğu getirecektir. Çok sevdiğim Sultangazispor Kulübü başkanlığı görevini bırakıyorum.

Ciddi anlamda sağlık proplemlerim var. Rahatsızlığım strese el veren bir rahatsızlık değil. Arkadaşlarımıda kararırımı akşam yapacağımız toplantıda açıklayacağım. Benim koltuk sevdam yok. Bu kararım kesindir. Herkesi kulübe katkı sağlamaya davet ediyorum. Sultangazispor rant yeri değildir. Kulübümüzün ekonomik sıkıntıları var. Yerel yönetimlerden ve işadamlarından yeterli desteği bugüne kadar alamadık.

Kulübün anahtarları kaybolmuş bundan dolayı da basın toplantısını burada yapmayı tercih ettim. Herkes bu istifadan kendine pay çıkarmalıdır.

Sultangazispor Kulübü Başkanı Nevzat Yılmaz ile birlikte Tazebey Haydar'da kulüp yöneticiliğinden ve başkan danışmalığından istifa etti.

Nevzat Yılmaz'ın kulüp başkanlığından istifa etmesiyle birlikte 2. Başkan Evsal Yucak geçici olarak kulüp başkanlığı görevini yürütecek…

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Gazi Olayları'nda ölenler anıldı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.