a

Yazıcıoğlu’nun O Sözlerini Hatırlattı

Büyük Birlik Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Nail Gün yayınladığı basın açıklamasında, Ak Parti’ye katılan eski BBP’lileri sert bir dille eleştirdi.

 

Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Nail Gün Ak Parti’ye katılan eski BBP’lilerin samimiyetlerine inanmadıklarını belirterek, “Biz Nizam-ı alem davası yolunda liderimizi şehit vermiş bir hareketiz. Şahadet sürecinde Sultangazi Alperen Ocakları kurucu başkanı iken sık sık görüştüğümüz bu isimler AKP’nin Muhsin Başkanımızın kanında parmağının olduğunu düşünüyorlardı ve bunu her fırsatta da dile getiriyorlardı. Şimdi nasıl olurda BBP ve Muhsin Yazıcıoğlu’nun adını kullanarak AKP’ye şaklabanlık yapıp rozet takma kuyruğuna giriyorlar.” Dedi.

 

Büyük Birlik Partili gözüküp Ak Parti’ye oy verenlerin geçmişini çok iyi bildiklerini belirtten Gün, “Herkesin hangi safhalardan geçerek geldiğini biz biliyoruz. Kim nerelerde hangi noktalarda siyaset hokkabazlığı yaptı? Kim onun bunun altını oyarak, ona buna iftira ederek siyaset yaptı? Kim dürüst siyaset yaptı bütün bunları Türkiye biliyor.

 

ŞEHİT LİDERİMİN DAVASINI SATANLAR İÇİN, ÇIKAR MENFAAT PEŞİNDE KOŞANLAR İÇİN, MEVKİ MAKAM KAPMAK UĞRUNA D……K YAPANLAR İÇİN SÖYLEDİĞİ şu sözü hatırlatmak isterim, ‘Biz bu mücadeleyi çocukluğumuzdan beridir yapıyoruz.41 yıldır bu mücadeleyi yapıyorum. Benim siyasetteki çilemin siyaset için ödediğim bedelin KDV’sini versem onlar ömür boyu tüketemezler. Kimse kimseye tepeden bakmayacak, dünyalık için davasına ihanet etmeyecek.’

 

MUHSİN BAŞKAN’IN EMANETİ OLARAK GÖRDÜĞÜM BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ VE ALPEREN OCAKLARI; İÇİMİZDEKİ İRLANDALILARA RAĞMEN, BÖLÜCÜLERE, İKİCİLERE, FİTNECİLERE RAĞMEN, KENDİLERİNİ HINÇAK VE TAŞNAKÇILARA BENZETTİĞİM KOMİTECİLERE RAĞMEN, EMPERYALİSTLERE RAĞMEN, SİYONİSTLERE RAĞMEN, KOMÜNİSTLERE RAĞMEN KIYAMETE KADAR DAVASIYLA OCAĞIYLA PARTİSİYLE VAR OLACAKTIR.

 

EBEDİ ŞEHİT LİDERİMİZİN ADI, DAVASI, PARTİSİ, OCAĞI, MİSYONU VE VİZYONU DA MUSTAFA DESTİCİ GENEL BAŞKANLIĞINDA ilelebet devam edecektir.. ŞEHİT LİDERİMİZ MUHSİN YAZICIOĞLU’NA VE BİZE EMANET ETTİĞİ BBP ALPEREN OCAKLARINA SADAKATLA BAGLI KALMAK ŞEREFİMİZDİR. ONURUMUZDUR.” İfadelerine yer verdi.

Tüm Yorumlar (1)
  • alperen alp
    9 yıl önce
    0 0

    dünyalık hevesler için akp saflarına katılan YEZİTLER
    bu dava hak davası bu dava uğruna şehit düşen Muhsin başkanın davası üç kuruşa menfaate gönül verenlerin davası değil. bize öğretilen ilk şey davan namusundur ama bu yezitler namusunu satacak kadar alçalmışlar yazık.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

MHP Kurucu İlçe Başkanı Ak Parti’ye Katıldı mı?