a

MHP İlçe Başkanı İddialı Konuştu

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Bingöl ve Yönetim Kurulu İl Başkanlığı tarafından görevden alındı. Bingöl'ün yerine ise Av. Fatih Sayın MHP Sultangazi İlçe Başkanı olarak atandı. Genç ve dinamik bir Yönetim Kurulu ile göreve atanan MHP İlçe Başkanı Fatih Sayın ilk demecini de Eminhaber'e verdi.

1970 Elazığ doğumlu olan MHP İlçe Başkanı Av. Fatih Sayın gençlik yıllarından bu yana Ülkücü Hareketin içerisinde yer alan bir isim. Serbest Avukatlık mesleğini icraa eden Sayın MHP'de çeşitli görevlerde bulundu. Yusuf Bingöl'ün Salı günü İl Başkanlığı tarafından görevinden alınmasıyla, Sultangazi İlçe Başkanlığına atanan Av. Fatih Sayın, “Bizim tek hedefimiz Milliyetçi Hareket Partisi'ni Sultangazi'de ve Türkiye'de iktidara taşımaktır.” dedi.

“Biz elimizden gelenin en iyisini yapmak için kolları sıvadık” diyen MHP İlçe Başkanı Av. Fatih Sayın, çalışma tempolarını yükselteceklerini sözlerine ekledi. MHP Belediye Başkan adayı İlker Doğanyılmaz'ın büyük bir fedakarlık göstererek çalışmalarını sürdürdüğünü belirtten Sayın, Türkiye'nin Milliyetçi Hareket Partisi'ne ihtiyacının olduğunu söyledi.

Sayın, “Bütün çalışma prensiplerimiz bu doğrultuda gidecektir. Ülkemizin ihtiyacı olan MHP'yi iktidara taşımak en büyük hedefimizdir.  Bugün her evde mutlaka bir ülkücünün var olduğuna inanıyorum. Bizim amacımız bu dava arkadaşlarımızı yanımıza almaktır. Kol kola girip hedeflerimize hep beraber ulaşacağız.” diye konuştu.

Genç ve dinamik Yönetim Kurulu Üyeleriyle yoğun bir çalışma temposu içerisine girdiklerini ifade eden MHP İlçe Başkanı Av. Fatih Sayın, “MHP iktidar partisinin dahi giremediği mahallelere girip çalışmalar yapmakta ve sorunları yerinde dinlemektedir. Birebir her vatandaşımızla muhatap olmaya çalışıyoruz. Seçimlere 1 haftada kalsa azimle çalıştıktan sonra Belediye Başkanlığını kazanmak kaçınılmazdır. En büyük ve tek hedefimiz Sultangazi Belediye Başkanlığını kazanmaktır. Başka bir hedef olamaz zaten” dedi. 

Tüm Yorumlar (4)
 • Nurettin Bahçeci
  10 yıl önce
  0 0

  Allah yar ve yardımcın olsun. Görevini layıkıyla yerine getireceğine inanıyorum. Elazığlıların İstanbul'daki gururusun

 • mhp
  10 yıl önce
  0 0

  sayın başkan bilmediyin ilçede nasıl secim kazanacaksınız

 • mhp
  10 yıl önce
  0 0

  sayın başkan bilmediyin ilçede nasıl secim kazanacaksınız

 • mhp
  10 yıl önce
  0 0

  sayın başkan bilmediyin ilçede nasıl secim kazanacaksınız

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Ak Parti Adaylarını Tanıttı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.