a

Hemşehrileriyle İstişarede Bulundu

İşadamı Mevlüt Kandemir, 1 Kasım’da yapılacak olan erken seçim için Ak Parti’den Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

 

7 Haziran genel seçimlerinde Ak Parti’den Milletvekili aday adayı olan işadamı Mevlüt Kandemir, dün akşam Altınser Restaurant’ta düzenlediği toplantıda 1 Kasım’da yapılacak olan erken seçim de yeniden aday adayı olduğunu açıkladı.

mevlüt kandemirIMG_0978

Aslen Çankırılı olan Sultangazili işadamı Mevlüt Kandemir, Altınser Restaurant’ta düzenlediği toplantıda Çankırılı STK Temsilcileri ve İstanbul genelinde aktif siyasette bulunan hemşerileri ile bir araya geldi.

 

Burada konuşan Ak Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili aday adayı Mevlüt Kandemir, “7 Haziran seçimlerinde aday adaylığım sürecinden hepiniz yanımda oldunuz ve bana destek verdiniz. Gece gündüz hepimiz o süreçte çalıştık. İstanbul’da çok güzel bir birlik, beraberlik ve kardeşliğimiz var. Ama en büyük eksiğimiz bizi mecliste temsil eden bir ismin bulunmamasıydı. 7 Haziran seçimlerinde de bu amaç ve düşünce doğrultusunda çalıştık. Partimiz adaylık sürecinde bizleri aday göstermedi. Ama bizler inandığımız bu davaya küsmedik, darılmak. Çalışmaya devam ettik.” Dedi.

mevlüt kandemirIMG_0984

1 Kasım’da yapılacak olan erken seçimde yeniden Milletvekilliğine talip olduğunu açıklayan Mevlüt Kandemir, “Bu akşam burada hepinizin bu konuda görüşlerine, fikirlerine başvurmak için toplandık. Sizin görüşleriniz benim için çok önemli. Adaylık sürecine karar veren partimizin yetkili mercileridir. Adaylık sürecinde parti merkezimiz çoğunluk kriterlerine de bakıyor. Eğer bir aday adayının arkasında oy potansiyeli ve çoğunluk varsa adaylık kapısını açmak biraz daha kolay oluyor. Bizim bu süreçte Çankırı’nın gücünü hissettirmemiz gerekiyor. İnşallah bunu da başarmak için, bu dönem elimizden ne geliyorsa yaparak Ankara’da bir Milletvekilimiz olsun diye çalışacağız. Mutlaka mecliste temsil edilmek istiyoruz. Her zaman söylüyorum, yine söylüyorum. Çankırılı olarak bu süreçte kim partimiz tarafından aday gösterilirse gösterilsin, ipi kim göğüslerse onun alkışlamaya hazırım. Eğer ben değil de başka bir hemşerimiz bu ipi göğüslerse onun yanında sabaha kadar çalışmaya da hazırım. Bu konuda asla ferdi davranmıyorum.” Diye konuştu.

mevlüt kandemirIMG_0979 mevlüt kandemirIMG_0980 mevlüt kandemirIMG_0981 mevlüt kandemirIMG_0985

11988334_894230650648873_1051612548565535233_n

 

Tüm Yorumlar (2)
 • selçuk candır
  9 yıl önce
  0 0

  45 yıldır sultangazide esnafım bu beyefendinin ismini ilk defa duydum iyi mi?

 • sultangazili
  9 yıl önce
  0 0

  iştanbulda akpartinin oyunun çok az olduğu ilçelerden birinde yönetim için adı geçmiş ama uygun görülmemiş diye biliyoruz kendisini

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Aktif Siyasete Geri Dönecek mi?

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.