a

Geri Dönüşüm Ödülleri Dağıtıldı

Sultangazi Belediyesi tarafından, geri dönüşümün önemine dikkat çekmek amacıyla başlatılan kampanya ile dereceye giren okullara ödülleri törenle dağıtıldı. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından düzenlenen programda ayrıca ilçede görev yapan geri dönüşüm firmalarına teşekkür plaketi takdim edildi.

Sultangazi Belediyesi tarafından geri dönüşümün önemine dikkat çekmek amacıyla başlatılan kampanyada dereceye giren okullara ödülleri törenle verildi. Sultangazi Nikah Salonları’nda düzenlenen programa Sultangazi Belediye Başkan Yardımcıları Hakan Ceylan, Mustafa Birinci ve Mehmet Erdönmez, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

20150610141059

Programda sunulan 75. Yıl Ortaokulu öğrencilerinin halk oyunları gösterisi beğeni topladı.

Programda konuşan Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Ceylan, 21. yüzyılın en önemli meselelerinden birinin de çevre olduğunu belirterek geri dönüşümün önemine dikkat çekti. Çevreyi korumak için gerekli hassasiyetleri göstermek gerekliliğine vurgu yapan Ceylan, “Çevre konusunda hassasiyet gösteren ve tedbirler alan ülkeler ve toplumlar rahat ediyor. Her insanın çevreye gereken önemi vermesi ve sorumluluk alması gerekiyor” dedi.

20150610141056

Programda ambalaj atıkları, cam atıkları, bitkisel atık yağ, elektronik eşya atıkları ile pil atıklarının toplanmasında Sultangazi Belediyesi ile anlaşmalı olan geri dönüşüm firmalarına teşekkür plaketi takdim edildi. Ayrıca geri dönüşüm kampanyaları ile dereceye giren okullara da plaket ve ödüller verildi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

AKP’nin Genel Başkan Yardımcısı HDP’ye oy verdi!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.