a

Faizsiz ev sahibi yapıyorlar

Eminevim Sultangazi Şubesi 265 kişiyi ev sahibi yaptı.

 

Alt, orta ve orta gelir grubunun üstündeki tüketicilerin konut problemini çözmek için geliştirilen El Birliği sistemi ile müşterilerine hizmet veren Eminevim, sunduğu farklı seçeneklerle ev hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Bütün işleyişin dikkatli ve güvenli yürütüldüğü organizasyonda her ayrıntının üzerinde titizlikle duruluyor.

 

Konut alım gücünü kolaylaştırmak adına geliştirilen yöntemler tamamen tüketicinin rahatlıkla birikim yapması ve konutuna sahip olması için destek oluyor. El birliği içerisinde kenetlenerek hareket eden tüketiciler Eminevim güvencesiyle konut sahibi olma fırsatını yakalıyor.

IMG_4668

Eminevim Sultangazi Şubesi’de 7 ay gibi kısa bir sürede toplam 265 kişiyi ev sahibi yaptı. 931 kişi ise ev sahibi olmak için sırada bekliyor. Her haftasonu müşterileri ve adaylarını kahvaltı etkinliğinde ağırlayan Eminevim Sultangazi Şubesi, “El Birliği” sistemi ile tüketicileri ödeme gücü oranında rahatlıkla ve güvenle ev sahibi yapmaya devam ediyor.

 

Eminevim Sulangazi Şube Yöneticisi Selman Kaya, “Gayrimenkul fiyatını belirleyen müşteri peşinatlı ya da peşinatsız ödeme seçeneklerinden kendine uygun olan sistemi seçerek 60 aydan 120 aya kadar ödeme vadesi ile konut alımı için adım atmış oluyor. Seçilen taksit sayısı aynı zamanda o gruptaki kişi sayısını yansıtırken, yapılan ödemeler ile gruptaki tüketiciler her ay bir daire parası biriktirmiş oluyor. Birikmiş olan bu rakam noter huzurunda yapılan çekilişler ile her ay bir gayrimenkul alımı için kullanılarak tüketicilerin el birliği ile konut sahibi olmasına kaktı sağlıyor.” Dedi.

IMG_4675

Sultangazi’de 265 kişiyi ev sahibi yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Kaya, “Birçok avantaj sunan ‘El Birliği ‘ sisteminde hiçbir şekilde faiz ödemesi bulunmuyor. Ayrıca çeşitli sebepler ile taksitlerini geciktiren ya da ödeyemeyen müşteriler için sunulan esnek seçenekler de tüketicinin kendini yıpratmadan konut sahibi olma fikrini cazip hale getiriyor. Alınan evin tapusu tüketicinin adına olacağından dolayı tüketici, bu gayrimenkul üzerinde istediği gibi tasarruf edebilir. Kiraya verebilir veya başka şekilde kullanabilir. Sadece taksit bitimine kadar alınan eve ipotek konulacağı için ev satılamaz. Bu şekilde diğer müşterilerin hakları da güvence altına alınmış olur.” Diye konuştu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Alperenler Türkmen Dağına Gidecek

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.