a

İlan-ı Aşk

AK Parti’ye yakınlığıyla bilinen işadamı Ethem Sancak, “Böyle bir ilahi aşk iki erkek arasında olabiliyor” dedi.

 

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a yaptığı övgülerle sık sık gündeme gelen işadamı Ethem Sancak, “Erdoğan’ın eteklerine tutunup oradan bir şey beklemek niyetim yoktu. Siirt seçimleri vesilesiyle Siirt’ten başbakan çıksın diye, dürüstlüğünü, yiğitliğini gördüm, gördükçe de aşık oldum. Doğrusu solculuk dönemimde Mevlana ile Şems’in arasındaki aşka anlam veremiyordum. Tanıdıktan sonra gördüm ki, böyle bir ilahi aşk iki erkek arasında olabiliyor” dedi.

 

Sahibi olduğu BMC’nin borçlarının devlet tarafından ödendiği şeklinde haberlere yanıt veren Ethem Sancak, Tayyip Erdoğan’a ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gençliğinde solcu olduğunu, “O günlerde adaletin ve özgürlüğün bayrağını solcular taşıyordu” diyen iktidara yakın işadamı Ethem Sancak,  “Türkiye’de büyük sosyolojik dönüşüm vardı. Ceberrut devletin etkisiyle kentleşme arttı. Şimdi yüzde 80’in altına düştü köylülük. Kentli sınıfa da önderlik edeceğim diyen Tayyip Erdoğan çıktı” dedi.

 

“BÖYLE İLAHİ BİR AŞK 2 ERKEK ARASINDA OLABİLİYOR”

 

Sözlerinin devamında Erdoğan’a övgüler düzen Sancak, Erdoğan ile kendisi arasında aşkı Mevlana ile Şems arasındaki aşka benzetti. Sancak’ın o sözleri şöyle:

 

“Erdoğan’ın eteklerine tutunup oradan bir şey beklemek niyetim yoktu. Siirt seçimleri vesilesiyle Siirt’ten başbakan çıksın diye, dürüstlüğünü, yiğitliğini gördüm, gördükçe de aşık oldum. Doğrusu solculuk dönemimde Mevlana ile Şems’in arasındaki aşka anlam veremiyordum. Tanıdıktan sonra gördüm ki, böyle bir ilahi aşk iki erkek arasında olabiliyor.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Yok Böyle Bİr Kına Gecesi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.