a

Emin Haber “Yılın Yerel Haber Sitesi” seçildi

Kurulduğu günden bu yana bir çok ilke imza atan ve yaptığı haberlerle ses getiren Eminhaber Uluslararası İslam Dünyası Gazeteci ve Yazarlar Derneği tarafından “Yılın Yerel Haber Sitesi seçildi.

 

Uluslararası İslam Dünyası Gazeteci ve Yazarlar Derneği (ULGAYAD) tarafından her yıl düzenlenen “Yılın En”leri ödül töreninde basın, TV, siyaset, bürokrat ve sanat dünyasından kişilere ödül verildi. Uluslararası İslam Dünyası Gazeteci ve Yazarlar Derneği (ULGAYAD) tarafından her yıl düzenlenen “Yılın En”leri ödül töreninde Emin Haber Yılın Yerel Haber sitesi seçildi. Trabzon’da, Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine katılamayan Emin Haber İmtiyaz Sahibi Emin Yeşil, bugün ödülünü ULGAYAD Başkanı Şükrü Demir’den aldı.

emin haber-emin yeşil

Trabzon’da gerçekleşen ödül töreninde ULGAYAD tarafından, Yılın Bakanı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Yılın Valisi Uşak Valisi Seddar Yavuz, Yılın Büyük Büyükşehir Belediye Başkanı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Yılın Bürokratları Mehmet Atalay ve Edirne Kültür ve Turizm İl Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Yılın İlçe Belediye Başkanı Ortahisar İlçe Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç , Yılın Futbolcusu Onur Recep Kıvrak, Yılın Teknik Direktörü Ersun Yanal ödüle layık görüldü. Törene katılamayan Bakan Yıldız adına ödülü Türkiye Elektrik İletim AŞ (TEİAŞ) Trabzon Grup Müdürü Hasret Demirkaya aldı. Ödüle layık görülüp törene katılamayan diğer kişilerin ödülleri de temsilcilerine verildi.

 

Törende ayrıca, Yılın Kaymakamları Sürmene Kaymakamı Şevket Atlı, Demre Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Yılın Haber Ajansı Anadolu Ajansı, Yılın Gazetesi Yeni Akit, Yılın Yazarı Osman Ateşli ve Mehmet Hayri Güneş, Yılın Televizyon Programı Küresel Bakış, Yılın Radyocusu Talha Bora Öğe, Yılın Dergisi The Turkish Perspective, Yılın Üniversitesi Karadeniz Teknik Üniversitesi, Yılın Sendikası Eksen Eğitimci Kamu Çalışanları Sendikası, Yılın Sanatçısı Ahmet Yenilmez, Yılın Yerel Siyasetçisi Hasan Ali Cesur, Yılın Yerel Haber Sitesi www.eminhaber.org Yılın Sivil Toplum Kuruluşu Cebeci Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, Yılın Sporcusu Elif Akyüz, Yılın Hayırseveri Celal Kalemci, Yılın İşamdaları Mumahmet Emin Baştürk ve Behçet Cihad Çelebi ödül aldı.

 

Törene, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Akkaya, Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Aydoğdu, Ülkü Ocakları Trabzon İl Başkanı Mihrap Altınışık ile davetliler katıldı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Sultangazi’deki silahlı kavga

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.