a

‘Denize döküyordu’, Ayyıldız Tim’e çarpıldı

CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt’un Twitter sayfası hacklendi. Bozkurt’u hackleyen “Ayyıldız Tim” adlı grup, Bozkurt’un hesabından “Kararımız evet” yazdı.

CHP’li Hüsnü Bozkurt’un geçen hafta Halk Arenası’nda söylediği “Diyelim ki ‘Evet’ çıktı, kimse heveslenmesin. Biz yine Samsun’dan başlarız, Amasya’ya gideriz, Sivas’a gideriz, Ankara’ya geliriz. Buradan İnönü’ye, Sakarya’ya, Dumlupınar’a… Ulan sizi İzmir’e kadar kovalamazsak anamızdan emdiğimiz süt helal olmasın. Sizi de sizin yedi göbek sülalenizi de bütün emperyalistleri de yine İzmir’den denize dökeriz” sözleri Türkiye’nin gündemine oturmuştu.

Savcılık Bozkurt hakkında “halkı kin ve düşmanlığa tahrik” suçundan soruşturma başlatmış, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da Bozkurt’un sözlerini kınamıştı.

Bugün de Hüsnü Bozkurt’un hesabı kendilerine ‘Ayyıldız Tim’ diyen hackerlar tarafından hacklendi. Bozkurt’un hesabından, “Yapmış olduğum saçma sapan açıklamalardan ötürü başta yüce Tük milleti ve Cumhurbaşkanımızdan özür dilerim” mesajı paylaşıldı.

İşte o hesap:

ay-yildiz-tim

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Vicdanınız Rahat mı?

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.