a

Bihlun Tamaylıgil Eminhaber'e Konuştu

CHP'nin İstanbul'un birçok ilçesinde ön seçim ve eğilim yoklamasıyla Belediye Başkan adaylarını belirlemesi gündemde ki yerini korumaya devam ediyor. Sultangazi'de ön seçim mi? anket mi? tartışmaları devam ederken Eminhaber Genel Yayın Yönetmeni Emin Yeşil'e konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Bihlun Tamaylıgil, “Genel Başn yardımcılarından oluşan 5 kişilik komisyon olarak bugün toplanarak Sultangazi kararımızı vereceğiz” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bilhun Tamaylıgil, Sultangazi'de tartışma konusu olan belediye başkan adayını belirlemede partisinin henüz bir karar almadığını, kendisinin de aralarında bulunduğu komisyonun bugün toplanarak Sultangazi ile ilgili yerel yönetim stratejisini belirleyeceklerini söyledi. Eminhaber'e konuşan Tamaylıgil, “İstanbul'un diğer ilçeleri gibi Sultangazi'de bizim için çok önemli. Komisyon olarak bugün toplanarak karara bağlayacağız. Bunu da Pazartesi günü kamuoyu ile paylaşacağız” şeklinde konuştu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Ali Boztaş Kılıçdaroğlu İle Görüştü

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.