a

Başkan Altunay'dan Emniyet Müdürüne Ziyaret

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, göreve yeni başlayan İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Şahan’ı makamında ziyaret ederek; görevinde başarılar diledi.  Başkan Altunay, ilçede güven ve huzur ortamının oluşmasında emniyet teşkilatına önemli görevler düştüğünü söyledi.


 


Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, görevine yeni atanan İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Şahan’ı makamında ziyaret etti.


 


Başkan Altunay, İlçe Emniyet Müdürü Şahan’a yeni görevinde başarılar diledi. İlçedeki asayişin sağlanmasında emniyet teşkilatının önemli bir işlevinin olduğunu belirten Başkan Altunay, “İlçede huzur ve güven ortamının oluşması için gece gündüz demeden çalışıyorsunuz. Tüm zorluklara rağmen asayişin sağlanmasında önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz” dedi.


 


Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdür Yardımcılığı görevinin ardından Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğünü üstlenen Şahan, Başkan Altunay’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Numan Kutulmuş Öztürk'ün Konuğuydu

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.