a

Bahat Hastanesi bu isimleri yok saydı

Bahat Hastanesi düzenlediği ilçe protokolü yemeğinde CHP
İlçe Başkanı Ali Boztaş, MHP İlçe Başkanı Yusuf Bingöl, Saadet Partisi İlçe
Başkanı Hasan Akpınar ve Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Hakan Yıldırım’ı
davet etmeyerek, bu isimleri yok saydı.

Bahat Hastanesi yöneticileri Sultangazi ilçe protokolüne
yönelik bir yemek düzenledi. Yemeğe ilçe Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya,
Belediye Başkanı Cahit Altunay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, Emniyet
Müdürü Nazım Dorak, İlçe Sağlık Müdürü Ahmet Molla, Ak Parti İlçe Başkanı Av.
Murat Atım, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ensar Topcu, Sultangazi
Muhtarlar Derneği Başkanı Bayram Döğer, Trabzonlular Derneği Başkanı Yusuf
Kızıldağ ve mülki amirler katıldı.

Kaynaşmak ve dostlukları güçlendirmek amacıyla düzenlenen İlçe
protokolü yemeğine CHP, MHP, SP ve BBP’nin ilçe başkanları Bahat Hastanesi
tarafından davet edilmedi.


Yemekte Konuşan Bahat Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı
Hamza Bahat, 1994 yılından bu yana Sultangazi’de sağlık sektöründe hizmet
verdiklerini belirterek, “Bürokrasi,
muhtarlarımız ve halkımızla kaynaşmak için bu yemeği tertip ettik”
dedi. Düzenlenen
yemeği geleneksel hale getireceklerini ifade eden Hamza Bahat, “Hepimizin gayesi halkımıza hizmet etmek ve
onların maddi ve manevi kalkınmalarına yardımcı olmaktır. Sağlıkta Türkiye’de bir
şeyler yapılıyorsa sizlerin çok büyük katkıları var. 1994 yılında Sultangazi’de
ilk olarak poliklinik açtık. O yılarda çocuk doktorlarımız çeşitli
hastalıklardan dolayı polikliniğimize gelen çocuklara bakarlardı. Ama o günleri
artık geride bıraktık. Bunların hepsi artık tarih oldu. Çünkü ülkemizde büyük
bir alt yapı hizmetleri yapıldı. Artık insanlar temiz hava soluyup, temiz su
içiyorlar”
diye konuştu.  

Yemekte konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, “İnsanoğlu gittiği her müessesede, girdiği
her işyerinde, sokakta karşılaştığı her vatandaşta güleryüz, hoşgörü ve sevgi
arar. Bahat Hastanesi’nde de güleryüz, sevgi ve hoşgörü mevcuttur”
diyerek
Bahat ailesine sağlıkta yapmış oldukları yatırımlardan dolayı teşekkür etti.

Tüm Yorumlar (12)
 • S.GAZILI
  11 yıl önce
  0 0

  BAŞLIKDA OLDUĞUGIBI GUZEL BAKMAK GEREKIR NIYET IYI AMA EKSIK OLABILIR YANLIŞ YORUMLAMAMAK LAZIM BAHAT GURUBU HERKESIME YARDIMCI OLUYOR BUNU KIMSE INKAR ETMEZ DIYE DUŞUNUYORUM BEN GUZEL BAKIYORUM.

 • RAMAZAN KOÇKESEN
  11 yıl önce
  0 0

  sizle harun bahat rüzgarın adamı olmussunuz neden diger muhalefet parti ilçe başkanlarını toplantıya cagırmadınız 2002 de yanındaki akpli ler mi vardı. hani birlik beraberlik yemegi diye verdin bunu çoçuk mu kandırıyorsun akpli başkanları çagır iki konuş kandır. hadi söyle belediyeden hangi ihaleyi istiyorsun yoksa hastane yapmak için arsa felan mı istiyorsun sen bu sekılde yaparsan senı kırmazlar merak etmeyın basarılar sıze :d CHP İlçe Başkanı Ali Boztaş, MHP İlçe Başkanı Yusuf Bingöl, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Akpınar ve Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Hakan Yıldırımbu siyasi partilerdere mensup insanlara nasıl kendınzı ifade edeceksiniz bakalım tanıdıgım bıldıgım herkese anlatacagım bu yalakalıgı

 • sultangazili
  11 yıl önce
  0 0

  sağlık sektörünün sultangazideki temsilcisi konumunda olan bir kuruluşun böyle siyasi hareketler yapması hiç doğru bir davranış değil.Anlamadığım bu BAHAT HASTANELERİNİN ne gibi bir beklentisi varki bukadar yalakalık yapıyor,belediye akpartiye…??????????????

 • dost
  11 yıl önce
  0 0

  dostluk yemeyimi yalakalık yemeyimi bu gün itibariyle bu ilçede bulunan siyasi partilere dermeklere bir dost cağrısı yapmak istiyorum bizi yok sayanları bizde yoksayarız bahat iktidarla kuzu sarması yapsınlar NOT:BU BİR İHBARDIR BAHATIN ÜZERİNE KAÇAK KAT ATTILAR HASTANE KAÇAKKATTA PARA KAZANIYOR AYRICA İKTİDARLA BU BÜROKRASİ İLE KUCAKLAŞMA RANMI BAKIN DEVLET HASTANESİ İNŞAATI DURDU YORUM SİZİN

 • Ömer
  11 yıl önce
  0 0

  ne bekliyordunuz ki başka. işlerini kısa yoldan halletmek için tabiki akpnin ilçe başkanı çağırılacak. ha bide unutmadan hastanenin idare amiri apnin ilçe yöneticisi ve kendisiyle ilgili son günlerde kulağımıza güzel şeyler geliyor

 • kaptan
  11 yıl önce
  0 0

  herkez bir yol tuturmuş gidiyor kimi medikal hastanesi . kimi bahat hastanesi saglıklı kapı acmak için. devlet hastanesi dursun özel hastaneler cogalsın haydi kampanya.daha saglıklı günler için.medikal suzan hanım akp li. bahat has ahmet bey akp yönetimde kazıklar saglam cıklmış

 • kanber koçak
  11 yıl önce
  0 0

  bahat hastenesi yapmış oldugu kaynaşma yemegi (bahat akp ve bürokrasi) olarak yapıyorsa bu toplumu sadece bunlarmı temsil ediyor görüntüsü ortaya çıkıyor. Kaynaşma yemegi ismini degeştirsinler yada mantıklı bir açıklama yapsınlar veya yemege koyulması gereken ismi biz koyalım .saygılarımla kanber koçak

 • cafer yıldız
  11 yıl önce
  0 0

  bahat hastanesi yön.kur.başk. ahmet halkı bir tek iktidar parti ve onun yandaşlarından oluştuğunu sanıyor anladığım kadarıyla o yüzden bu haberin başlığı bence dostluk ve yalakalık yemeği olarak değişebilir o vakit gelenekselleşmesindede sakınca görmüyrüz. saygılar….

 • Hasan Erginyavuz
  11 yıl önce
  0 0

  Bahat Hastanesi'nin İlçe Protokol Yemeği Adı Altında Sadece Akp Beledıyesı Akp İlcesi Ve Akp Kaymakamını Cağırması Son derece Manıdar Olmakla Birlikte Bir O Kadarda Yakışıksızdır..Anlıyoruz Sizleride CHP nin Varlığı Sizleri Rahatsız Ediyor Olabilir Hazımsızlıkta Yaratabilir. Ancak Bir Ak Yemek Düzenleyipte Adınada İlçe Protokol Yemeği Denmesi kimsenin Haddine Değildir Hele Hele Hamza BALAT Sizin Hiç Haddinize Değildir ..Haddinizi Bilin Ve Yemeğinin hangi çatı Altında Hangi Ünvanla Verdiğinizi Kamuoyuna Düzgün Bir Şekilde Açıklayın..İlçe Protokolü Diye Adlandırmanızın ne Kadar Mesnetsiz Olduğunu Halkımız Tarafından Belirtilmiş Olmakla Birlikte Aklı Selım Insanın Acıkca Gorebılecegı Bır Hadısedır..Sizinde Bunun Farkına Varın Ve Derhal Düzeltmede Bulunun..Bu Ülkenin Kurucu Partisi CUMHURİYET HALK PARTİSİ Olmadan Ne O Protokolün Protokol Anlamı nede o Yemeğin Meşruluğu Vardır..

 • Seda
  11 yıl önce
  0 0

  Hangi mantıkla dayanışma ve kaynaşma yemeği olarak düzenleniyor. Bir hastanenin ayrımcılık yapmasının amacı ne? Balat Hastanesi adını siyasi konularla değil kendi alanında sağlık konularıyla gündeme gelmesi gerektiğini düşünüyorum.

 • RAMAZAN
  11 yıl önce
  0 0

  BAHAT GRUBU HERKESE YARDIMCI OLUYOR DIYEN ARKADASA SOYLUYORUM SIMIDIYE KADAR KIME YARDIMCI OLMUSLAR NE YAPMISLAR KIMI PARASIZ MUANE ETMISLER KIMLERI .

 • ılyas koc
  11 yıl önce
  0 0

  YA NE GUZEL SEN ISTEDIGIN GIBI ELEŞTIRI YAPABILECEKSIN AMA HASTENE SAHIBI YEMEGINE ISTEDIGINI CAGIRAMIYACAK HERFIKRE SAYGI DUYMAK GEREKEKSIK OLUR HATA OLUR INSANLARIN FIKRINE SAYGI DUMAK LAZIMM.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

CHP'li Vekil Cumhuriyet Mahallesi Sakinlerini Dinledi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.