a

Arnavutköyspor’da Yeniden Aziz Kadakal Dönemi

Arnavutköyspor Kulübü Başkanlığı görevini yürüten Aziz Kadakal, yeniden başkanlığa seçildi. Tek liste ile girilen kongrede Aziz Kadakal üyelerin tamamının oyunu alarak yeniden başkan seçildi.  

 

Arnavutköyspor Kulübü Lokali’nde gerçekleştirilen kongrede bir konuşma yapan Aziz Kadakal, “Arnavutköyde sporun gelişmesi adına yapılan çalışmalarda özellikle amatör spor kulüplerinin önemi oldukça büyüktür. Amatör spor kulüplerinde idareci olmak, yönetici ve üye olmak da aynı zamanda bir fedakarlık işidir. Hiçbir geliri olmayan bu kulüpleri spora ve sporcuya gönül verenlerin desteğiyle gerçekleşecektir. Bizler Arnavutköyspor için çalışıp çabalarken de yerel yöneticiler, siyasetçiler, kamu kurum ve kuruluşlarının yanısıra sivil toplum örgütlerinin de desteğini yanımızda görmeyi arzu ettik. Tabii Arnavutköy’de sadece Arnavutköyspor yok. Başka spor kulüplerimiz de var.

 

Ömerlispor, Bollucaspor, Yeşilbayır, Yeniköy, Taşoluk spor kulüpleri de ne yazık ki kısıtlı imkanlarla spor yapmakta. Bu kulüplerin hepsi Arnavutköy’de sporun gelişimi için katkıda bulunan kulüplerimizdir. Fakat bizler diyoruz ki; sporun ve amatör kulüplerin desteklenmesi gerektiğinin bilincinde olan idarecilerimiz desteklerini hakkaniyet çerçevesi içerisinde göstermelidirler. Tüm kulüplerimizin eşit bir şekilde desteklenmesini arzu ediyor ve bu konuda da gerek yerel idareciler ve gerekse Arnavutköy ekonomisine yön veren esnaf, sanayici ve iş adamlarımızın Arnavutköy’ün en köklü kulübü olan Arnavutköyspor için de ellerini taşın altına koymaları gereklidir.Amatör kulüplerde bütün yükü tek bir kişinin üzerinde toplamaktansa tüm semti harekete geçirerek birliktelik ruhu oluşturmalıyız” dedi.

 

Yönetimde dikkat çeken isimler var Kadakal başkanlığında oluşturulan yeni yönetim kurulunda sürpriz isimlerde var. MHP’nin 30 Mart Yerel seçimlerde Arnavutköy Belediye Başkan Adayı olan Yüksel Emir ve MHP Arnavutköy İlçe Başkanı Fatih Babacan, Arnavutköyspor Kulübü’nün yeni döneminde yönetim kuruluna dahil oldu. Ayrıca Beşiktaş Spor Kulübü futbolcularından Uğur Boral’ın ağabeyi olan Bülent Boral, MHP eski meclis üyesi Birol Kayım, İslambey Mahalle Muhtarı Şahimerdan Fidaner ve Tanrıverdi İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Medet Tanrıverdi’de yönetime girdi.

 

Aziz Kadakal Başkanlığında Arnavutköyspor’un yeni yönetimi şu isimlerden oluştu;

 

Yüksel EMİR

Mustafa İSKENDER

Fatih BABACAN

Çetin KARADAŞ

Bülent BORAL

Mutlu KARAN

Medet TANRIVERDİ,

Metin BAYBEK

Erdoğan KAYMAZ

Birol KAYIM

Kenan KARLANKUŞ

Mustafa AKGEYİK

Şahimerdan FİDANER

Erkan TOSUN

 

 

HABER; Arif Sapmaz

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Dönüşümün Köprüsü; Sultangazi Kentsel Dönüşüm

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.