a

Arnavutköy Ülkü Ocakları Üyeleri Kahvaltı da Buluştu

Ülkü ocakları binasında düzenlenen programa Arnavutköy Ülkü Ocakları Başkanı Hakkı Açıkgöz, MHP İlçe Başkanı Fatih Babacan, Ülkü Ocakları Eski Başkanı Temel Bedir, Arnavutköy Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Şavaş Çolak ve birçok ocak üyesi katıldı.

“Belkide bir hayat kurtaracaksınız”
Kahvaltıda bir konuşma yapan Arnavutköy Ülkü Ocakları Başkanı Hakkı Açıkgöz kısa bir açıklama da bulundu. Açıkgöz, “Öncelikle kahvaltıya katılarak bizleri yalnız bırakmayan bütün ülküdaşlarıma teşekkür ederim. Bildiğiniz gibi Arnavutköy Ülkü Ocakları olarak Kızılay ile ortaklaşa kan verme kampanyası düzenledik. Kan verme işlemleri Arnavutköy Cumhuriyet meydanında yapılmaktadır. Hepinizin desteğini bekliyoruz. Çevrenizi de bu kampanyaya davet ederseniz sevinirim. Bir hastamız olduğunda yana yakıla uygun kanı arıyoruz. Bu konuda kan bankası oluşturan Kızılay her zaman yardımımıza koşmaktadır. Beklide vereceğiniz kan ile bir hayatın kurtulmasına vesile olacaksınız. Bu nedenle bu kampanyamız önem arz etmektedir. Bütün Arnavutköy halkımızı kan verme kapmamıza katılmaya davet ediyoruz” diyerek konuştu. Kahvaltının ardından toplu olarak kan vermek için meydana giden ülkücüler burada kan vererek kampanyaya destek oldu.

Haber: Arif Sapmaz

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

AK Parti'yi şaşırtan anket

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.