a

Arnavutköy Ak Parti’ye müracaatlar devam ediyor

 

 

Ak Parti Arnavutköy Belediye Meclis Üyesi Ali Işıkçı yeniden aday adaylığını açıkladı.

 

2009 yerel seçimlerinde Ak Parti Arnavutköy Belediye Meclis Üyesi olarak seçilen ve 5 yıldır bu görevini sürdüren Ali Işıkçı, 2014 yerel seçimleri için yeniden aday adayı olduğunu açıkladı.

 

Ak Parti Arnavutköy İlçe Başkanlığına resmi olarak başvuru yapan Ali Işıkçı İlçe Başkanı Ercan Üner ile görüşerek resmi başvurusunu gerçekleştirdi.

 

Özcan Çakmakçı Aday Adaylığı Başvurusunda Bulundu

 

Arnavutköy KAIDER (Kars Ardağan Iğdır Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği) Dernek Başkanı Özcan Çakmakçı 2014 yerel seçimlerinde Ak Parti’den meclis üyesi aday adayı olduğunu açıkladı.

 

Ak Parti Arnavutköy İlçe Başkanlığına Arnavutköy Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı için Ak Parti’ye müracaat eden Çakmakçı, Arnavutköy’e ve Arnavutköy’lülere hizmet etmeye aday olduğunu söyledi.

 

2009 yılından beridir Ak Parti Arnavutköy İlçe yönetim kurulu üyeliği ve ilçe Başkan Yardımcılığı görevini de yürüten Çakmakçı, “Yıllardır yaşadığımız Arnavutköyümüze faydalı işler üretecek olan Belediye Meclisimizde hemşerilerim adına bulunarak ben de katkıda bulunmak istiyorum. İnşallah siyasi büyüklerimizin takdiri ile bizler de bu göreve layık görülürüz” ifadelerini kullandı.

 

 

HABER: ARİF SAPMAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Günün Dedikodusu; Sultangazi Ak Parti'de 23 Kişi İstifa Etti

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.