a

Arabayı Yolun Ortasına Park Etti

Sultangazi’de bir sürücü aracını 1. Cebeci Yolunun ortasına park ederek gitti.

 

İlçedeki trafik yoğunluğuna sürücülerin bilinçsiz davranışları da eklenince Sultangazi’de trafik içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Bazı sürücüler ise kabadayılığı kimseye bırakmıyor. Araçlarını istedikleri yerlere park edebiliyorlar.

 

Sultangazi’de bir sürücü Cebeci Mahallesi 1. Cebeci Yolu üzerinde bulunan bir telefon bayisine gitmek için, aracını yolun ortasına park etti. Aracın yolun ortasına park edilmesinden dolayı yoluna devam edemeyen diğer sürücüler ise, zor anlar yaşadı.15 dakika boyunca yolun ortasında kalan araca vatandaşlar tepki gösterse de, kabadayı sürücü caddeler, sokaklar benim dercesine hiçbir şey olmamış gibi telefon bayisindeki işini tamamlayıp aracına binerek caddeden uzaklaştı.

sultangazi-cebeci-mahallesi-1-cebeci-yolu-2

Tüm Yorumlar (8)
 • Özkan Özel
  8 yıl önce
  0 0

  Nerden biliyorsunuz hemen damgayı vurmuşsunuz kabadayı felan.Tamam yaptığı yanlış olabilir ama araç sürücüsü gayet kibar ve nezih bir beyfendidir.Şahsen tanırım ve bu suçlamanızdan dolayı sizi çok ayıpladım..

 • Serkan
  8 yıl önce
  0 0

  Evet bende Özkan beye katılıyorum bu kabadayı tabiri hiç yakışmamış.

 • Emrah Yıldırım
  8 yıl önce
  0 0

  Yaptığınız yalan yaygara haberlerden ötürü sizi kınıyorum orda ne kabadayiligim oldu ? Kim gördü kim gördü ? Ben 5 dakikalık 4 lü yakıp işimi görüp çıktım cadde de yer bulamadığım için ayrıca telefoncuda felan değil uydurmayin siz bizi haber edene kadar beklediğiniz otobüs durağına park eden araçlari haber edin kolay gelsin iyi habermis. Ayrıca Özkan Özel’e teşekkür ederim.

 • Sedat yılmaz
  8 yıl önce
  0 0

  Arkadaşımızı tanıyoruz öyle kabadayı felan abartmayın olabilir cekmeye yer yoktur hemen halledip gelmiştir işini ne var bu kadar büyütüyorsunuz yalan yanlış!

 • Kabadayı mı??? Yok artık neye göre kime göre. Yaptığı yanlış olabilir ama bu tarz bi suçlama hiç yakışmadı. Plakada açık adam sizi bu haber yüzünden dava etse kazanır. İşinize karışmak gibi olmasın ama haber yapıyor iseniz bu durumları bilmeniz gerekir. Kaldı ki hemde sürücüye hakaret ediyorsunuz. Memleket yangın yeri uğraştığınız habere bakın… Kaldırılması gerekli, gereksiz bir haber. Öyle her yanlış park edeni bu şekilde hem hakaret ederek hemde plakası açık bir şekilde deşifre edilmesi suçtur.

 • Hüseyin yaman
  8 yıl önce
  0 0

  Tipik yalan bir haberdir inanmayın çoğu habercinin yaptığı gibi aslını bilip öğrenmeden sadece haber olsun diye yapılan bir haber her insanın bişey yaparken düşünmesi gereken bu dünyanın diğer tarafınıda düşünmek artık ahirette hesaplaşırsınız Emrah kardeşim emin haberi bu yalan haberinden dolayı kınıyorum

 • Emrah Yıldırım
  8 yıl önce
  0 0

  Teşekkür ederim dostlarım.

 • Ahmet Çağlar
  8 yıl önce
  0 0

  Değerli haberci ve editör arkadaşlar , insanların durumlarını bilip bilmeden yaptığınız yaftalama çok yanlış.Kişilerin özel durumlarından ya da aciliyetlerinden bi haber olup onları “kabadayı” olarak nitelendirmek yaptığınız mesleğe ters düşüyor.Evet herkes sorumluluklarının farkında olmalı ama sizde haberinizi objektif olarak vermek zorundasınız.Doğru,tarafsız haberciliğin en temek prensibidir bu.Haberde bahsi geçen “Kabadayı” arkadaşı yakından tanıyorum ve kendisi bir İstanbul Beyefendisi’dir.En azından tanımadığı insanlara sırf dikkat çekmek uğruna “Kabadayı” deöeyecek kadar nezaket sahibidir.Saygılar…

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Arnavutköy’de Silahlı Çatışma

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.