a

Altunay’ın “Ramazan Bayramı” Mesajı

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay Ramazan Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

 

Belediye Başkanı Cahit Altunay Ramazan Bayramı vesilesiyle yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Bizlere manevi iklimi doyasıya yaşatan bir Ramazan Ayını daha geride bırakarak, heyecan ve özlemle beklediğimiz Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Asırlardan beri birlik-dirlik içerisinde kutladığımız, yardımlaşmanın ve dayanışmanın sembolü olan bu Ramazan Bayramı’nın gönüllerimizin huzur, sevgi ve kardeşlik duygularıyla dolmasına, bayram sevinciyle coşmasına vesile olmasını dilerim.

 

Şu anda Filistin ve Suriye başta olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinde gözyaşı döken, acı ve açlık çekmekte olan kardeşlerimizin hüznünü derinden yaşamaktayız. Bu bayramı vesile addederek; sıkıntıda olan kardeşlerimize tek yürek olarak dua ediyor, hayatlarını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

 

Bayram sevinçleriniz ve bayramların getirdiği güzel duygularınızın; aileleriniz ve tüm sevdiklerinizin hayatlarının her anına yansıması dileğim ile Ramazan Bayramınızı kutlar; sevgi ve saygılarımı sunarım. ”

 

gazete ilanı ramazan bayramı 2014

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

BBP’de İhsanoğlu İstifası

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.