a

Ak Partili Vekilden Basın Toplantısı

Ak Parti Milletvekili Fatoş Gürkan, “Partimizde bir Recep Tayyip Erdoğan hastalığı var. Hiç kimse kendisine hiç laf söyletmez.” Dedi.

 

Bu seçimde partisi tarafından aday gösterilmeyen Ak Parti Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, bir basın toplantısı düzenledi. Gürkan düzenlediği basın toplantısında Ak Parti’de Recep Tayyip Erdoğan hastalığı olduğunu, kimsenin ona laf söyletmediğini anlattı.

 

Milletvekilliği sürecinde gazetecilerin kendisine çok yardımcı olduğunu aktaran Fatoş Gürkan, “Burada 8 yıl onurla, gururla hizmet ettik. Çok şükür arkamızda hoş bir seda bıraktık. Bu bir veda değil. Yine milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Hakkınızı helal edin” dedi.

 

Ak Parti’nin Adana’ya yaptığı hizmetleri anlatan Gürkan, ayrım gözetmeksizin kent ve ülke için çalıştıklarını vurguladı.

 

‘Tayyip Bey dünya lideri’

 

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, Adana’da Uğur Mumcu Meydanı’nda gerçekleştirdiği mitingi değerlendiren Fatoş Gürkan, gazetecilerin sorusu üzerine şöyle konuştu:“Miting coşkuluydu, kalabalıktı. Tayyip Bey dünya lideri. Gerçekten çok farklı karizması olan, hitabeti çok iyi olan birisi. Sayın Başbakanımız da çok iyi bir siyasetçi. Ama insanlarda, tabi ki bu özellikle AKP’de bir Recep Tayyip Erdoğan hastalığı var. Hiç kimse, mesela köylere falan gidin eleştirtmez, hiç laf söyletmez. Ayrı yani, onun yeri ayrı ama sonuçta Başbakanımız da bu ülkenin Başbakanıdır. İnsanlar onu da seviyor, takdir ediyor.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Tanga giyip havuza girmek var mıdır?

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.