a

Ak Parti Sultangazi Danışma Meclisi'ni Armutlu'da Yaptı

Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı'nın 'İstişare Kampı' İhlas Armutlu Evlerin de başladı. 'İstişare Kampı'na Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Av. Abdullah Güler ve Ak Parti İstanbul Milletvekili İbrahim Yiğit'de katıldı. Yaklaşık 400 partilinin katıldığı Armutlu 'İstişare Kampı' 2 Aralık Pazar günü son erecek…

        

Ak Parti İlçe Başkanı Av. Murat Atım'ın başkanlığında İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen ve yönetim kurulu ekibi, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ensar Topcu ve yönetim kurulu üyeleri, Mahalle Teşkilat Başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı Armutlu 'İstişare kampı'nda gündem, '2014 yerel seçimleri'

 
Armutlu 'İstişare Kampı'nın ilk günü Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Ak Parti İlçe Başkanı Av. Murat Atım'ın konuşmalarıyla başlayan Danışma Meclisi Toplantısına 400 teşkilat mensubu katıldı.      
 
Danışma Meclisi Toplantısında konuşan Belediye Başkanı Cahit Altunay, “3,5 Yılda Sultangazinin Çehresini Değiştirdik. 5 Yılın sonunda bambaşka bir Sultangazi'yi halkımıza sunacağız” dedi. 'Sultangazi'yi geleceğe taşıyoruz' diyerek konuşmasını sürdüren Belediye Başkanı Cahit Altunay, “İstanbul'u yaşamınıza katıyoruz” diye konuştu.
 
Ak Parti İlçe Başkanı Av. Murat Atım ise, 2008 yılında Sultangazi'nin ilçe olmasıyla birlikte Ak Parti'nin büyük çalışmalara imza attığını belirterek, Sultangazi'nin hak ettiği hizmeti Ak Parti iktidarı ile aldığını söyledi. Üç büyük seçimin ardında 2014 yerel seçimlerine hazırlandıkalrını ifade eden Atım, “2014 yerel seçimlerinde Türkiye genelinde olduğu gibi ilçemizde de bu ekiple birlikte oy oranlarımızı yükselterek hizmete kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.2102 ylının da değerlendirileceği Armutlu 'İstişare Kampı'nda 2013 yılında yapılacak olan çalışmalar da konuşulacak.


Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Eski AKP'li Hakkı Şimşek'ten müthiş iddia

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.