a

Ak Parti Gaziosmanpaşa Şahin Pirdal’la devam!

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Şahin Pirdal , başkanlık için tekrar aday oldu.

 

Ak Parti Gaziosmanpaşa‘da 7 Aralık günü gerçekleşecek olan 5. Olağan Kongrede , İl başkanlığı tarafından resmi açıklama’da,İlçe başkanlık görevini başarıyla sürdürmekte olan ve son iki seçimde de yüksek başarı gösteren mevcut ilçe başkanı Av. Şahin Pirdal’la devam kararının alındığı açıklandı.

 

Av. Şahin Pirdal kimdir?

 

1968 yılında Giresun Tirebolu’da doğdu. İlköğrenimini Poligon İlkokulu’nda (Barbaros Hayrettin Paşa), Orta ve Lise öğrenimini Küçükköy İmam Hatip Lisesi’nde, Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı. 15 yıl, yapı sektöründe değişik firmalarda yöneticilik yaptı. Yapı sektöründen ayrıldıktan sonra, Gaziosmanpaşa’da serbest avukatlık yapmaya başladı.Lise yıllarından itibaren Sivil Toplum Kuruluşları çalışmaları ve siyasetle ilgilendi. 2008 yılında, 3.Olağan Kongre ile Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetimi’ne girdi. Sırasıyla Ar-Ge, Sosyal İşler ve Yerel Yönetimler’ den sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerini yürüttü. 2009 Yerel Seçimlerinde İlçe SKM Başkan yardımcısı, 2010 Referandum ve 2011 Genel Seçimlerinde İlçe SKM Başkanı olarak görev yaptı. Değişik Sivil Toplum Kuruluşları’nda aktif görev yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

Kaynak: gphaber.com

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

İşte en son genel seçim anket sonuçları

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.