a

Faaliyet Raporu Onaylandı

Sultangazi Belediye Meclisi Nisan Ayı olağan toplantısı üçüncü birleşiminde 2014 yılı faaliyet raporu görüşülerek karar bağlandı.  Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, “6 yıldır aynı hız ve aşkla hizmet etmeye devam ediyoruz. Herkesin belediye başkanı oldum. Asla ayrımcılık yapmadık. Popülizme kulak asmadık.” Dedi.

 

Sultangazi Belediyesi 2014 yılı faaliyet raporu Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın açılış konuşmasıyla başladı. 6 yıllık görev süresi içerisinde yapılan çalışmalar ve bu döneme ait projelerle ilgili Belediye Meclisini bilgilendiren Başkan Altunay’ın konuşması yaklaşık 1 saat sürdü.

Sultangazi_belediyesi_2014_yili_faaliyet_raporu_toplantisi_

Göreve seçildiği 2009 yılından bu yana tüm Sultangazililerin belediye başkanı olduğunu belirten Altunay din, dil, ırk, mezhep ayırmaksızın eşit mesafede hizmet ettiklerini söyledi. Her mahalleye eşit davranarak hizmet götürdüklerini söyleyen Başkan Altunay, eğitime yapılan yatırımlarla Sultangazi’nin “Eğitim İlçesi” olarak adlandırılacağını ifade etti.

 

6 yıldır aynı aşk ve hızla Sultangazi’ye hizmet ettiklerini belirten Belediye Başkanı Cahit Altunay, “Aynı aşk ve hızla hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

BAŞKAN ALTUNAY’IN KONUŞMASININ TAMAMINI VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ…

 

Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın açılış konuşmasından sonra sırasıyla CHP Belediye Meclis Üyesi Ahmet Ali Sukas,  CHP Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Sait Çoşkunoğlu ve Ak Parti Grup Sözcüsü Mustafa Demir söz aldılar.

 

GRUP SÖZCÜLERİNİN KONUŞMASININ TAMAMINI VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ…

 

Sultangazi Belediyesi’nin faaliyet raporunun görüşüldüğü meclis toplantısında Belediye Başkanı Cahit Altunay CHP Grubunun eleştirilerine cevap verdi.

 

 

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’ın da takip ettiği toplantıda Sultangazi Belediyesi 2014 yılı faaliyet raporu oy çokluğu ile kabul edildi.

Tüm Yorumlar (4)
 • Ahmet Ömer KİBAR
  9 yıl önce
  0 0

  Sahte veya içerik itibariyle gerçeğe aykırı, taklit imzalı bilgi ve belge kullanıldığı iddialarına da bir CEVAP verseydi!

 • tevfik candan
  9 yıl önce
  0 0

  son 6 yılın mı faaliyet raporuydu son 1 yılın mı pek anlayamadım

 • vehbi yılmaz
  9 yıl önce
  0 0

  eksik bir faaliyet raporu olmuş kaymakamlık sosyal yardımlaşmaya müdür vekili olarak atanan lise mezunu bayandan hiç söz edilmemiş tıpkı gopaşa belediyesine özel kalem müdürü olarak atanan müzmin işsiz damat gibi .. işin doğrusu onların sultangazi belediyesi faaliyet raporunda ne işi var? biri sultangazi kaymakamlığının diğeri de gopaşa belediyesinin faaliyet raporunda yer almalı.

 • MEHMET ALİ
  9 yıl önce
  0 0

  sultangazinin işsizlik sorunu çözülmesi gerekirken hangi ilçelerinki çözüldü onu da yazsınlar cvp keşan ve gaziozmanpas diyenler size helal olsun

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Merkez Parti Aday Listesi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.