a

Onlarda Umut Öztürk’ü Dinliyor

Sultangazi’nin yetiştirdiği Türkiyenin radyocusu Umut Öztürk  yaptığı programlar ve gösterdiği başarılar ile  Sultangazi’nin övünç kaynağı olmayı sürdürüyor.

 

21 yıldır mikrofon başında olan Umut Öztürk, yaptığı programlarla binlerce kişiye hitap ediyor. Öztürk’ü dinleyenler arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Belediye Başkanları ve çok sayıda ünlü isim de yer alıyor. Aldığı başarılar ve ödüller ile Sultangazi’nin övünç kaynağı olan Umut Öztürk’ün Radyo 7’de yaptığı programda zaman zaman sürprizlerde yaşanıyor.

 

Bu sürprizlerden biride geçtiğimiz gün yaşandı. Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, çat-kapı yaparak Radyo 7’de Umut Öztürk’ü yayın saatinde ziyaret etti. Fırsat buldukça Umut Öztürk’ü dinlediğini söyleyen Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir gibi birçok Belediye Başkanı da Öztürk’ü takip ediyor.

cats

2012 yılında Radyo 7 ailesine katılan Umut Öztürk,  Radyo’yu evi ve yaşam kaynağı olarak gören başarılı programcı. Kâh güldüren kâh hüzünlendiren programlarıyla dinleyicilerinin kalbini fethetti. Daha ilköğretim çağlarında etkileyici sesiyle keşfedilen Umut Öztürk, piyeslerde seslendirme yaparak ilk çalışmalarına başladı ve o dönemlerden bu yana da başarılı bir şekilde bu alandaki istikrarını sürdürüyor.

 

Radyoya ve mikrofona büyük bir tutkuyla bağlı olan Umut Öztürk, Radyo 7’de her gece mikrofon başına geçerek, büyüleyici sesinin yanında çaldığı en özel eserlerle ve yaşamın bam teline dokunan muhabbetleriyle dinleyicisinin ruhunu okşuyor. Pazar günler hariç, her gece saat 22.00’da başlayan Umut’un Zamanı isimli program, umuda ve aşka özlem duyanları bu geceye davet ediyor.

umut öztürk

Gece programlarının dışında, bitmeyen coşkusuyla her platformda sevenleriyle interaktif biçimde buluşan Umut Öztürk, radyocu olmanın mutluluğunu zirvede yaşıyor. Bugüne kadar pek çok kategoride ödüller alan Öztürk’ün “Şimdi Umut’un Zamanı” isimli bir eseri de mevcut.

 

Umut Öztürk, Radyo 7 stüdyolarında her gece şiirin, umudun, aşkın ve duanın güzelliğini yayıyor. Umut Öztürk’le Umut’un Zamanı Pazartesi’den Cumartesi’ye her akşam saat 22.00’da sizleri bekliyor…

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Ayın Temizlik Elemanları Ödüllendirildi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.