a

Altunay Muhtarlarla Buluştu

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. Sultançiftliği Hizmet Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya Sultangazi Muhtarlar Derneği Başkanı Bayram Döğer ile mahalle muhtarları katıldı. Toplantıda konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Altunay, ilçeye yapılan yatırımlarla Sultangazi'nin çehresinin değiştiğini söyledi.

İlçenin dört bir yanında çalışmaların hızla devam ettiğini ifade eden Başkan Altunay, “Sultangazi'de kamu binalarının yapımı devam ediyor. Belediye hizmet kompleksi, mahalle hizmet tesisleri, tematik parklar, kültür merkezleri ve daha birçok vizyon proje ile ilçenin çehresi değişiyor” dedi.

Sultançiftliği Hizmet Tesisleri’ni mahalleye kazandırdıklarını belirten Başkan Altunay, “14 ayrı fonksiyonu barındıran hizmet tesislerimizin açılışlarını İsmetpaşa ve 50. Yıl Mahallelerinde de sürdüreceğiz. Kurban Bayramında kesim merkezi olarak kullanabildiğimiz tesislerimiz aynı zamanda afet zamanlarında sığınma yeri oluyor” dedi.

Elektrik kablolarının yer altına alınma çalışmalarının da sürdüğünü kaydeden Başkan Altunay, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Uğur Mumcu ve 50 . Yıl Mahallelerinde elektrik kablolarının yer altına alma çalışmaları yaptık. Uğur Mumcu Mahallesi’nde tamamlanma düzeyine gelen çalışmalar; 50. Yıl Mahallesi’nde yüzde 70 oranında yapıldı. Sırasıyla tüm mahallelerimizi modern ve çağdaş bir görüntüye kavuşturacağız”
Sultangazi Muhtarlar Derneği Başkanı Bayram Döğer de yaptığı konuşmasında belediye başkanı ve ekibini kutlayarak, yapılan hizmetlerden memnuniyet duyduklarını söyledi. Döğer ve mahalle muhtarları öneri ve taleplerini dile getirdi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Osman Özyurt Belediye Meclis Adaylığını Açıkladı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.