a

Atatürk Bulvarı'nda Vatandaşların Ölümle Dansı

Sultangazi'nin işlek caddelerinden biri olan Atatürk Bulvarı ikiye bölündü. İkiye bölünen Atatürk Bulvarı Caddesi'nde vatandaşlar karşıdan karşıya geçmek için zor anlar yaşıyorlar. Karşıdan karşıya geçmek isteyen vatandaşlar canlarını tehlikeye atarken, olası kazalara da davetiye çıkarıyorlar.

Atatürk Bulvarı Caddesi'nde bulunan (KİM MARKET ÖNÜ) yaya geçidini kullanmaya üşenen vatandaşlar, araçların hızla geçtiği yolda korkuluklardan atlayarak karşıdan karşıya geçerken trafik kazaları ile karşı karşıya kalıyor.

Korkulukların üzerinden atlayarak karşıdan karşıya geçmek isteyen ve kaldıkları tehlikeye aldırış etmeyen vatandaşlar yetkililerden konu ile ilgili çözüm isterken, “Trafik yoğunluğunun olduğu Atatürk Bulvarı'nda yapılan uygulama güzel. Ancak karşıya geçmek için belirlenen noktalar mesafe olarak iyi hesaplanmamış. Karşıya geçmek için Kim Market önün de bulunan kavşağa kadar yürümemiz gerekiyor. Mesafenin uzun olmasından dolayı da korkuluklardan atlamak zorunda kalıyoruz. “ ifadelerini kullandılar.

Tüm Yorumlar (1)
  • aslan akgül
    10 yıl önce
    0 0

    iki mesafe arası yaklaşık 400 metre var tabiki o bölgede iş yerlerinin yoğunluğu var çalışan işçiler her iki tarafıda kullanıyorlar. çözüm olarak ışıklı yaya geçidi olabilir. tabiki bir kaza olmadan yapılması gerekiyor.yetkililerden bu sorunun kısa zamanda çözülmesini bekliyoruz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Adil Dayıoğlu Altunay'ı Anlattı